SAĞLIK

Yayın Tarihi: 10.07.2017 Pazartesi 15:20:00

Kısırlığa karşı Schisandra çileği tüketin

Kısırlığa karşı Schisandra çileği tüketin

Hormonlu ürünlerin neden olduğu cinsel işlev bozukluklarına karşı tedavi edici özelliği olan schisandra çileği bulundu.

Hormonlu dolayısıyla genetiği değiştirilmiş içerisinde bol miktarda GDO barındıran yiyecekler sık tüketildiği taktirde cinsel işlev bozukluklarına hatta kısırlığa bile neden olabiliyor.

Bu hastalıklara karşılık Schisandra çileğinin tedavi edici etkisi olduğu ortaya çıktı.

Schisandra çileği, içerisinde taşımış olduğu adoptogen sayesinde cinsel isteksizliği en alt seviyeye indiriyor. Dolayısıyla cinsel isteksizliği azaltarak üremeyi çoğaltıyor. 

Cinsel isteği en üst seviyeye çeken bu meyve aynı zamanda gdo’lu ürünlerin vücutta bırakmış olduğu hasarı da ortadan kaldırıyor.

Yapılan araştırmalar sonucunda schisandra çileği'nin genetiği değiştirilmiş organizma (GDO) içeren ürünler ve diğer hormon katkılı ürünlerin vücutta meydana getirdiği organ küçülmesi, kısırlık ve cinsel isteksizlik gibi rahatsızlıkların tedavisinde de yarar sağlayan bir etkisi olduğu ortaya çıkmış.

'Schisandra çileği', özünde bulunan 'Adaptogenic' bitki özü ve 'Endokrin' hormonu sayesinde bağışıklık sistemini dengeliyor ve düzenliyor.

Bu adaptogen ve hormon, vücutta fiziksel, kimyasal veya biyolojik maddeler dâhil birçok strese karşı direniş gücünü de arttırıyor.

DİĞER HABERLER