EĞİTİM

Yayın Tarihi: 13.09.2017 Çarşamba 15:40:00

d.ream Akademi’nin atölye çalışmaları şehre lezzet katıyor

d.ream Akademi’nin atölye çalışmaları şehre lezzet katıyor

d.ream Akademi, Bosch’un katkıları ile düzenlediği mutfak atölyeleri ile fark yaratmaya devam ediyor.

d.ream Akademi, düzenlediği farklı içeriklere sahip amatör eğitimlerle katılımcılara kendi mutfaklarında profesyonel bir şef gibi harikalar yaratma olanağı sunuyor. Amatör atölye çalışmalarında pişirme sırlarını ve inceliklerini meraklılarıyla paylaşan d.ream Akademi, Ekim ayının her haftasına lezzet katıyor.

Ekim ayı süresince mutfak tutkunlarını buluşturacak olan atölye programlarının başlıkları; “İtalyan Esintisi”, “Mezeler”, “Mutfakta Bir Meksikalı”, “Partilerin Vazgeçilmez Lezzetleri”. Mevsime yönelik içerikte eğitimler düzenleyen d.ream Akademi, menülerinin zenginliğiyle dikkat çekerken; farklı ülkelerin mutfak kültürlerini de meraklılarıyla paylaşıyor.d.ream Akademi’nin Türkiye’nin en iyi şefleri ile mutfak tutkunlarını buluşturduğu “Şeflerin Mutfağı” serisi ise, bu ay 18 Ekim Çarşamba günü Kilimanjaro Executive Şefi Mustafa Otar ev sahipliğinde gerçekleşiyor.

Dünya standartlarında eğitim ve yenilikçi yaklaşımı ile Türkiye’de yiyecek ve içecek sektörüne kaliteli eleman kazandıran d.ream Akademi; deneyimli kadrosu ile amatör mutfaklara da gusto katmaya devam ediyor. Eğlenceli vakit geçirirken yemek yapımına dair incelikleri de öğrenebileceğiniz d.ream Akademi’nin Ekim ayı amatör eğitimlerini kaçırmayın. Biletler MoBilet’te…

DİĞER HABERLER