DÜNYA

Yayın Tarihi: 26.03.2019 Salı 12:32:39

Profesyonelleri desteklemek için bilimsel yaklaşımlar

Profesyonelleri desteklemek için bilimsel yaklaşımlar

Bayer 2.Süt ve Süt Ürünleri Zirvesi’nde, süt sığırcılığı alanında küresel hayvan sağlığı uzmanlarını bir araya getirdi.

Bayer, Fransa’nın Nantes şehrinde 5-7 Mart tarihlerinde düzenlediği 2. Uluslararası Süt ve Süt Ürünleri Zirvesi kapsamında süt sığırcılığı ve küresel hayvan sağlığı uzmanlarını bilim ve uygulamalardaki en son gelişmeleri görüşmek üzere bir araya getirdi.

Zirve boyunca, uzmanların kendi uzmanlık alanlarında öne çıkan araştırma ve uygulamaları sundukları bir panel düzenlendi. Panelde tartışmalar, buzağı direnci, fertilite, metabolizma, meme sağlığı ve hayvan refahı gibi beş temel eğitim ayağı üzerinde yoğunlaştı.

Bu etkinlik, aynı zamanda süt ve süt ürünleri sektörünün karşılaştığı bilinçli antimikrobiyal kullanım gelişimi, sürdürülebilir üretim, meslektaş ve müşterilerle iletişimi optimize etme gibi temel zorlukları ele alırken veteriner hekimlere pratik yaklaşımlar sağlanmasına katkı sağladı.

Bayer Hayvan Sağlığı Çiftlik Hayvanları Ürünleri Başkanı Dr. Almut Hoffmann konuyla ilgili ”Sürdürülebilir üretimin yanı sıra, sağlıklı sığırcılık konusunda süt ve süt ürünleri profesyonellerini desteklemek için bilimsel ve pratik yaklaşımlar sunmaya kendimizi adadık” dedi.


 
Etiketler bayer, süt, süt ürünleri,

DİĞER HABERLER