ETKİNLİKLER

Yayın Tarihi: 10.09.2018 Pazartesi 15:55:00

Fuar katılımcılardan tam not aldı

Fuar katılımcılardan tam not aldı

Ereğli Belediyesi'nin tarafından organize edilen ve 3 gün boyunca devam eden 3. Tarım ve Hayvancılık Fuarı sona erdi.

Değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Özkan Özgüven: “Tarım ve Hayvancılık Şehri olan Ereğli’mizde artık geleneksel hale dönüştürdüğümüz Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın üçüncüsünü de gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gündüz fuar alanımızda gecesinde festival kapsamında düzenlenen konser programlarımızda bizleri yalnız bırakmayarak yoğun katılım sağlayan hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.

Böyle değerli organizasyonların şehrimiz için önemini biliyor ve çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştiriyoruz. Ereğli’miz çok değerli ve daha da değerli hale getirmek için canla başla çalışıyoruz. 4,5 yılda birçok hizmeti şehrimize kazandırdık. Çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklerle hemşehrilerimizi buluşturduk.

Bundan sonraki süreçte de aynı doğrultuda gayretle, sevgiyle, samimiyetle çalışmalarımıza devam ederek hep birlikte şehrimizi daha iyi noktalara taşıyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle 3. Tarım ve Hayvancılık Fuarımıza katılan tüm hemşehrilerimize, fuarımıza iştirak eden firmalarımıza ve sahne alan tüm sanatçılarımıza teşekkür ediyor, muhabbetle selamlıyorum” dedi.

DİĞER HABERLER