TÜRKİYE

Yayın Tarihi: 02.01.2019 Çarşamba 13:30:00

Esrarlı salça olur mu?

Esrarlı salça olur mu?

Dışı salçayla sıvanmış paketlerde 49 kilo esrar ele geçirildi.

Diyarbakır'da jandarma tarafından durdurularak aranan araçta dış yüzeyi biber salçasıyla sıvanmış paketlerde 49 kilo esrar ele geçirildi. Araçtaki 2 kişi gözaltına alındı.

İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, durumundan şüphelenilen sürücüsü ve plakası açıklanmayan bir aracı durdurdu. Araçta eğitimli köpeğin de katılımıyla yapılan aramada dış yüzeyi biber salçası ile sıvanmış paketlerde 49 kilo esrar ele geçirildi. Esrara el konulurken, araçtaki 2 kişi gözaltına alındı.

Diyarbakır'da düzenlenen operasyonda, narkotik köpeğinin tepki vermemesi için paketinin dış yüzeyi biber salçası ile sıvanmış, 49 kilogram 26 gram esrar ele geçirildi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından merkez Bağlar ilçesinde 25 Aralık'ta fiziki takiple uyuşturucu sattığı tespit edilen kişilerin bulunduğu araç durduruldu.

Araçta yapılan aramada, arka koltuk ve bagaj bölümünde narkotik tespit köpeğinin tepki vermesini önlemek amacıyla dış yüzeyi biber salçası ile sıvanmış, satışa hazır paketler halinde 49 kilogram 26 gram kubar esrar ele geçirildi. Olayla ilgili 2 şüpheli gözaltına alındı.

 
Etiketler salça, esrar, diyarbakır,

DİĞER HABERLER