TÜRKİYE

Yayın Tarihi: 28.05.2019 Salı 18:33:51

Sıradışı insanlardan sıradışı bir proje GASCONFAIR

Sıradışı insanlardan sıradışı bir proje GASCONFAIR

Gastronomi Sektörüne GASCONFAIR Geliyor! 12-15 Şubat 2020 tarihinde Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü’nde düzenlenecek kısa adı GASCONFAIR olan İstanbul Gastronomi Kongresi, Konferansı ve Fuarı ile ilgili ilk basın daveti 24 Mayıs 2019 Cuma günü düzenlendi.

Gerçekleştirilen toplantıya Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Esra Hatipoğlu ve Nişantaşı Üniversitesi Rektör Yard. Prof.Melis Oktuğ Zengin katılım sağladı. Nişantaşı Üniversitesi Rektörü yaptığı konuşmada; “GASCONFAIR için çok doğru bir alt yapımız var. Ayrıca heyecan verici bu etkinlik için paydaş olmaktan son derece memnunuz. Üzerimize düşen her türlü çalışma için ekibe elimizden gelen desteği sağlayacağız” dedi.Proje’nin Genel Koordinatörü Necdet Koç’un GASCONFAIR içeriği hakkında bilgi verdiği toplantıda, basın mensupları ve sektör profesyonelleri, akademisyenler hazır bulundu.

İlkler İçin Doğru Adres

Gastronomi sektöründe ilk defa Kongre, Konferans ve Fuarı bir araya getiren, ilk defa bir üniversite kampüsünde bu kadar kapsamlı fuar gerçekleştirecek olan ve ilk defa etkinlik sonrası kurulacak özel bir platform ile etkinlikle birlikte başlayan çalışmaları devam ettirecek olan GASCONFAIR tüm sektöre fayda sağlamayı amaçlıyor.Avrupa’nın en büyük ikinci kampüsü olan Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü, tüm fuar alanlarına göre çok büyük avantajlar barındırıyor. Kongre ve konferanslar için çok sayıda konferans salonu ve amfiye sahip olan mekan, aynı zamanda teknik alt yapı olarak da gastronomiye yönelik olan GASCONFAIR bünyesinde düzenlenecek her türlü mutfak çalışması için 5 adet büyük uygulama mutfağına sahip.

GASCONFAIR kapsamında düzenlenecek kongre için 6 farklı bilimsel çalışma alanından bildiri kabul edilecek. Kongrenin içeriği  ise tamamen akademisyenler tarafından yönetiliyor.Konferanslarda yurtiçi ve yurt dışından katılacak bilim insanları ilginç konular ile tüm dinleyicileri hayran bırakacak. Çok sayıda workshop, panel, söyleşi ve seminer de düzenlenecek olan GASCONFAIR’de, ayrıca sıradışı yarışmaların kazananlarına para ödülleri dağıtılacak.

Tüm içeriği www.gasconfair.com sitesinden öğrenebileceğiniz etkinlik, unutulmaz anlar için sizleri bekliyor.GASCONFAIR Ekibi ve Görevleri

-Genel Koordinatör - Necdet Koç
-Yemek Yarışmaları ve Gala Yemeği Koordinatörü/Baş Hakem - Şef Aydın Demir 
-Marka Koordinatörü/Yemek  Fotoğrafçısı - Elif Tekkaya
-Kahve İçeriği ve Yarışmalar Koordinatörü - Cenk R. Girginol
-Ana Medya Sponsoru/Basın İlişkileri - Çiğdem Coşkun 
-Uluslararası İlişkiler ve Sponsorluk Koordinatörü - Alper Işıntan
-Bilim Kurulu Başkanı - Doç.Dr.Burak Mil 
-Bilim Kurulu Başkanı - Doç.Dr.Kazım Ozan Özer 
-Bilim Kurulu Üyesi - Prof.Dr.Haluk Levent 


 

DİĞER HABERLER