ALIŞVERİŞ

Yayın Tarihi: 11.01.2017 Çarşamba 12:25:33

Konsept ve yenilikleriyle dikkat çekiyor!

Konsept ve yenilikleriyle dikkat çekiyor!

Türkiye’de üçüncü nesil kahve akımının en önemli temsilcilerinden olan Coffee Gutta, İstanbul’daki üçüncü şubesini Galata’da açtı.

Konsepti ve sektöre getirdiği yenilikleri ile dikkat çeken Coffee Gutta, yaptığı yatırımlarla büyümeye devam ediyor. İstanbul’da üçüncü şubesini Galata’da açan Coffee Gutta, butik kahve anlayışına yeni bir soluk kazandırdı.

Dünyanın değişik bölgelerinden getirttiği kahve çekirdeklerini özenle kavurarak öğüten ve demleyerek Türk kahve müdavimlerinin beğenisine sunan Coffee Gutta, kişiye özel hizmeti, özenle tasarlanmış konsepti ve kaliteli menüsüyle kahve sektöründe fark yaratıyor. Süleymaniye ve Şile’den sonra şimdi de Galata’da kahve tutkunlarına ulaşacak olan Coffee Gutta, lezzeti ile Türkiye’yi sarmayı hedefliyor.

Coffee Gutta Hakkında

Coffee Gutta, 3. nesil kahve akımının en önemli temsilcilerinden. Kahvenin tadını standardize etmeden, yöresi ve çiftliklerindeki kendi özelliklerini ortaya çıkarmayı hedefliyor. Coffee Gutta, single orgin kahveleri özel demleme teknikleriyle Türk müşterisinin damak tadına sunuyor. 2014 yılında “Kahvenin Rotası” sloganıyla kahve sektörüne hızlı bir giriş yapan Coffee Gutta, dünyanın en özel coğrafyalarından getirilen kahve çekirdeklerini özel demleme teknikleri ile hazırlayarak, kişiye özel sunumuyla dikkat çekiyor. Süleymaniye, Şile ve Galata olmak üzere şu an üç kahve mağazası bulunan Coffee Gutta, Türkiye’de yaygınlaşmayı hedefliyor. 
 

DİĞER HABERLER

', 'auto'); ga('send', 'pageview');