SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 22.06.2017 Perşembe 14:20:00

Bayramda 'İyilik Kutusu' ile çocukları sevindirin

Bayramda 'İyilik Kutusu' ile çocukları sevindirin

Bayramda Kahve Dünyası'ndan satın alacağınız 'İyilik Kutusu' çikolatalarla çocukları sevindirebilirsiniz.

Bayramda Kahve Dünyası’ndan satın alacağınız “İyilik Kutusu” çikolatalarıyla hem sevdiklerinizi hem de Cerebral Palsy’li çocukları sevindirebilirsiniz.

Cerebral Palsy’li çocuklara eğitim ve rehabilitasyon desteği veren Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’na Kahve Dünyası’nın tüm şube ve sanal mağazasında bulunan “İyilik Kutuları”ndan satın alarak destek olabilirsiniz. Kahve Dünyası her bir İyilik Kutusu için Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’na bağışta bulunuyor.

Kutu içerisinde; birbirinden lezzetli fındıklı ve portakallı spesiyal çikolatalar, hindistan cevizli trüf çikolata, nefis bonte ve 15 adet çikolata kaplı badem ezmesi yer alıyor.

Cerebral Palsy; doğum öncesi, esnası ve sonrasında beynin hasar görmesi sonucunda oluşan fiziksel engellilik durumu. Dünya üzerinde 17 milyon insanda görülmekte olan Cerebral Palsy, yüksek ateşten oksijen yetmezliğine kadar birçok farklı sebeple meydana gelebiliyor. Türkiye’de her 8 saatte bir Cerebral Palsy’li çocuk dünyaya geliyor. Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı (TSCV) bugüne kadar 20 binden fazla çocuğa eğitim ve rehabilitasyon desteği verdi.

DİĞER HABERLER

', 'auto'); ga('send', 'pageview');