SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 21.06.2017 Çarşamba 15:55:00

Çırağan Sarayı’nda keyif dolu Ramazan Bayramı tatili!

Çırağan Sarayı’nda keyif dolu Ramazan Bayramı tatili!

Çırağan Sarayı, bayram tatili için İstanbul’un, Boğaz’ın ve ihtişamın keyfinin dolu dolu çıkartılacağı harika bir konaklama paketi hazırladı.

Çırağan Sarayı, Ramazan Bayramı’na özel İstanbul’un, Boğaz’ın ve ihtişamın keyfinin dolu dolu çıkartılacağı harika bir konaklama paketi hazırladı.

24 Haziran - 2 Temmuz 2017 tarihleri arası Boğaz manzaralı lüks odalarda 3 gece konaklamayla birleşecek olan “Ramazan Bayramı Konaklama Paketi” çok cazip teklifler sunuyor. Her sabah yemyeşil bahçeler ve Boğaz’ın muhteşem manzarasına karşı Laledan Restoran’da alınacak birbirinden leziz ürünlerle hazırlanan zengin açık büfe kahvaltı güne zinde bir başlangıç olacak.Çırağan Sarayı’nın eşsiz konumu ve muhteşem manzarası tam bir tatil ortamı yaratırken, ferahlamak üzere Boğaz’ın içinde yüzüyormuş hissi veren “sonsuzluk havuzu” ise yorgunluğunu atmak ve şehrin koşuşturmacasından arınmak isteyenler için en ideal seçenek olacak.Boğaz’ın tam üzerinde, İstanbul manzarasının doyasıya izlendiği, çeşit çeşit ızgara etleri ve balıklarıyla meşhur açık hava yazlık mekanı Bosphorus Grill’de ise tatil süresince bir defa sunulacak iki kişilik akşam yemeği bu konaklama paketine lezzet katacak. Ayrıca şehrin en stil sahibi mekanlarından Le Fumoir’da alınacak nargile servisi de bu pakete dahil.

DİĞER HABERLER