SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 14.08.2017 Pazartesi 15:15:00

DİMES’ten çocuklara okula dönüş hediyeleri

DİMES’ten çocuklara okula dönüş hediyeleri

DİMES, okula dönüş dönemi için çocuklara sürpriz hediyeler hazırladı. Hayatın içindeki kelimelere farklı bakışlardan doğan Soğuk Espri çıkartmaları ve bir çocuğun gerçeğe dönüşecek doğum günü hayali, okula dönüş heyecanına eğlenceli bir dinamizm katacak.

Türkiye’nin ilk yerli meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES, sektöründe “Hayata Başka Bak!’’ söylemi çevresinde kurduğu marka iletişimiyle de ayrışmaya ve meyve suyu pazarının büyümesine katkı yapmaya devam ediyor.

Çocukların hayata başka bakmasından ilham alan, onların hayatın içindeki anlara, oyunlara başka bakışıyla kazandığı farklı dinamizmle büyük beğeni toplayan yeni reklam filmiyle dikkat çeken DİMES, okula dönüş dönemini de çocuklar için hazırladığı sürprizlerle karşılıyor.


Soğuk Espri Çıkartmaları “En Hızlı Sayı Hangisidir? *”

Çocukların çok beğendiği, hayatın içerisinde kullanılan söylem ve kelimelere başka bakarak geliştirilen, ‘Soğuk Espriler’, 6’lı 200 ml DİMES katkısız Meyve Nektarı paketlerinde çocukları bekliyor. Şeftali, Kayısı, Vişne ve Karışık meyve tatları sunan DİMES 200 ml ürünleri, katkı maddesi içermiyor.

(*) En hızlı sayı “10” dur, çünkü “ON’un arabası var…”

Bir Çocuğun Hayalindeki Doğum Günü, DİMES’le Gerçek Oluyor

DİMES’in çocuklara bir diğer okula dönüş hediyesi de, gerçekleşen bir doğum günü hayali olacak. DİMES, çocukların ilgiyle takip ettiği “OHA Diyorum” Youtube kanalında, Eylül ayı içerisinde yayınlanacak videosuyla çağrı yapacağı çocuklardan, hayallerindeki doğum gününü anlatmalarını isteyecek. Katılımcılar arasından belirlenecek bir çocuğun hayalindeki doğum günü, bir DİMES organizasyonunda gerçekleşecek.

Kategorisinin Lideri DİMES, Annelerin de En Güvendiği MarkaBağımsız araştırma sonuçlarına göre, tüm içecek kategorileri arasında annelerin en güvendiği marka olan DİMES, meyve suyu sektöründe çocuk kategorisinde liderliği de elinde bulunduruyor.

Kuruluşundan bu yana DİMES’in değişmez kuralı “Soframıza koymayacağımız meyveyi işlemeyiz, çocuklarımıza içirmeyeceğimiz meyve suyunu üretmeyiz’’ ilkesi ışığında üretilen ürünleriyle, çocuk kategorisinde sağlıklı içecek tercihleri sunmayı bir misyon olarak gören DİMES, bu doğrultuda çocuklara özel tatlar geliştirmek kadar, iletişimde de onların dünyasından konuşmaya önem veriyor.

DİMES, tüketicileriyle iletişiminde, onlara hayatlarındaki her seçimin bir anlamı olduğunu anımsatmayı, bunun için onlara ilham verebilmeyi öncelik olarak görüyor. Markanın reklam filmleri, meyvenin iyiliği ve renkliliği ile tüketicilerinin hayatına değer katmayı hedefliyor. DİMES’in kendi öyküsünden, köklerinden gelen, markaya ilham veren "hayata başka bakmak” kavramı, tüketicilerinin hayatlarına dokunan öykülerle anlatılıyor.

Etiketler dimes, hayata başka bak,

DİĞER HABERLER