SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 10.08.2017 Perşembe 12:15:00

Gaggenau’dan muhteşem kahve deneyimi

Gaggenau’dan muhteşem kahve deneyimi

Lüks mutfak aletleri sektörünün en önemli markası Gaggenau, ev ortamında en lezzetli ve en çeşitli kahve seçeneklerini büyük rahatlıkla hazırlama imkanı sunan yeni CM470 ve CM270 tam otomatik kahve makinesi modellerini tanıttı.

Teknolojisi ve tasarımıyla lüks tanımını yeni bir boyuta taşıyan Gaggenau, dünyanın ilk doğrudan su bağlantısı ve su çıkışına sahip tam otomatik ev tipi kahve makinelerini sunuyor. Kullanım kolaylığı ile dikkat çeken CM470 ve CM270 modelleri, profesyonel kahve makinelerini aratmıyor. Işıklandırma sistemi ve sade tasarımıyla göze hitap eden yeni Gaggenau kahve makineleri ile kişisel tercihleri belleğe alarak her seferinde aynı lezzeti yakalamak mümkün.

Kahveseverlerin gelişmiş zevklerinin yansıması

Dünyanın ilk doğrudan su bağlantısı ve su çıkışına sahip ev tipi tam otomatik kahve makineleri, kahve dükkanlarının profesyonel lezzetini ve ürün çeşitliliğini eve taşıyor. Bu sayede kahve her zaman otomatik olarak taze suyla hazırlanıyor. Kahveseverlerin gelişmiş zevklerini yansıtan makinelerde miktar, sertlik, sıcaklık, kahve/süt oranı isteğe uygun olarak ayarlanabiliyor ve tam da damak tadına uygun özellikte bir fincan kahve hazırlamak mümkün hale geliyor. Kişiselleştirme fonksiyonu sayesinde sekiz farklı ürünü makinenin hafızasına alarak, tercih edilen kahve lezzetine her seferinde tek bir tuşa basarak ulaşılabiliyor. Yeni makineler aynı anda iki kişi için istenilen kahve ve sütlü sıcak içeceği hazırlama imkanı da sunuyor.Kahve çekirdekleri tazeliğini uzun süre kaybetmiyor

Gaggenau CM470 ve CM270 tam otomatik kahve makinelerinde kullanılan hava almayan çekirdek haznesi, çekirdeklerin uzun süre taze saklanmasını ve kahvenin davetkar kokusunun her fincan kahvede yenilenmesini sağlıyor. Bakım gerektirmeyen seramik değirmen son derece sessiz bir şekilde çalışarak, kahvenin lezzetini bozmadan öğütme işlemini gerçekleştiriyor.

Temizlik ve bakım konusunda da pratikliğiyle fark yaratan Gaggenau kahve makineleri, özellikle süt kanallarındaki kusursuz temizleme özelliğiyle hijyende çıtayı bir üst seviyeye taşıyor. Otomatik durulama, kireç çözme ve buharla temizleme fonksiyonları ise büyük kullanım kolaylığı sağlıyor.

DİĞER HABERLER