SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 23.11.2017 Perşembe 11:50:00

İçime hazır sıvı Aptamil çocuk devam sütü her yerde yanınızda

İçime hazır sıvı Aptamil çocuk devam sütü her yerde yanınızda

Aptamil Çocuk Devam Sütleri’nin içime hazır pratik şişesiyle her yerde kullanıma uygun yeni ürünü Sıvı Aptamil Çocuk Devam Sütü için hazırladığı reklam filmi yayınlandı.

Anneler için büyük bir yenilik olan ve “Her Yerde Yanınızda” sloganıyla tüketicilerle buluşan ürünün reklam filminde; anne ve babalara Sıvı Aptamil Çocuk Devam Sütü’nü parkta, alışverişte, tatilde kısacası her yerde kolaylıkla kullanabilecekleri anlatılıyor.İçime hazır pratik şişesiyle ve her yerde kullanıma uygun özelliğiyle anneler için büyük bir yenilik olan Sıvı Aptamil Çocuk Devam Sütü’nün reklam filmi izleyicilerle buluştu. “Her Yerde Yanınızda” sloganıyla raflarda yerini alan Sıvı Aptamil Çocuk Devam Sütü’nün reklam filminde, bebeğini parka götüren bir annenin parkta Sıvı Aptamil Çocuk Devam Sütü’nü kolayca kullanarak bebeği ile daha çok zaman geçirmesi anlatılıyor. Reklam filminde Sıvı Aptamil Çocuk Devam Sütü’nün anne ve babalara sağladığı büyük kolaylık aktarılıyor.

Kolay taşınma özelliğiyle öne çıkıyorİçime hazır 200 mililitrelik şişesi ve kolay taşınma özelliğiyle oda sıcaklığında kullanılabilen Sıvı Aptamil Çocuk Devam Sütü; parka, alışverişe, tatile giderken anne babalara büyük kolaylık sunuyor.

Koruyucu ve renklendirici içermeyen Sıvı Aptamil Çocuk Devam Sütü, hava almayacak şekilde kapatıldığı için son tüketim tarihine kadar tazeliğini koruyor.

DİĞER HABERLER