SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 10.08.2017 Perşembe 12:35:00

LAV Tasty Kavanozları ile kış hazırlıkları başlasın

LAV Tasty Kavanozları ile kış hazırlıkları başlasın

Sofra camının yenilikçi markası LAV, yazın sona ermesiyle mutfaklarda saklama çözümleri için sıkça kullanılan kavanozlara yeni ürünüyle doğallık ve tasarım katıyor: LAV Tasty Kavanozları!

Şık görüntüsü ve tasarımının yanı sıra sızdırmaz kapağı ve pratik kullanımıyla da fark yaratan Tasty Kavanozları, iki farklı boy seçeneğiyle mutfaklara hayat katıyor.

Eylül ayı; yaz meyveleriyle sağlıklı ev reçelleri yapma, salça hazırlama, ıhlamur gibi bitki ve baharatları ilk günkü gibi taze ve lezzetini kaybetmeden saklama zamanı! LAV cama kattığı yenilikçi yorumlarına bir yenisini daha ekliyor ve yeni Tasty Kavanozlarını kullanıcıların beğenisine sunuyor. Mutfaklarda saklama ve koruma işlemlerinin en sağlıklı ve vazgeçilmez yardımcısı cam kavanoz, LAV’ın modern yorumuyla sadece mutfaklara değil tüm eve doğallık ve tarz katıyor.

İki farklı boy alternatifi, sızdırmaz kapağı, pratik kullanımı ve renkli kapağıyla LAV Tasty Kavanozları, Eylül ayının gelmesiyle evlerine yeni bir stil kazandırmak isteyenlere de ilham veriyor. Farklı konseptler için de kullanım zenginliği sunan Tasty Kavanozları, www.lav.com.tr adresinden ve LAV satış noktalarından satın alınabiliyor.

DİĞER HABERLER