SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 20.06.2017 Salı 16:30:00

Sütaş Süzme Ailesi genişliyor

Sütaş Süzme Ailesi genişliyor

Süt ve süt ürünleri sektörünün lider markası Sütaş, yumuşak lezzeti, ağızda eriyen kıvamı ve pratik kullanımıyla çok sevilen, sofraların vazgeçilmezi olan Sütaş Süzme’nin ürün ailesini gün geçtikçe genişletiyor. Sütaş peynir severlere, %100 keçi sütünden yapılan Süzme Keçi’nin yanı sıra pratik kullanım için geliştirdiği ‘Süzme Kutu Kutu’ ve ‘Süzme Küp Küp’ ile yenilikler sunmaya devam ediyor.

Sütaş Süzme, yumuşak lezzeti, ağızda eriyen kıvamının yanı sıra kolay dilimlenebilmesi, rahatlıkla küp küp kesilebilmesi, ekmeğe kolaylıkla sürülebilmesi ile sofraların vazgeçilmezi oldu. Bazen salataları süsleyen, bazen sandviçlere lezzet katan Sütaş Süzme, Türkiye gibi peynir konusunda uzman ve bir o kadar da farklı damak tatlarına sahip bir ülkeye yepyeni bir peynir alışkanlığı kazandırdı. Milyonlarca insanı aynı peynir tadında buluşturan, peynir sevmeyen çocukların bile kalbini kazanan Sütaş Süzme, en çok haneye giren peynir markası oldu.

Sütaş Süzme, şimdi yeni ürünleriyle de kategoriye öncülük etmeye devam ediyor.

Sütaş Süzme Keçi: %100 keçi sütünden

Sütaş Süzme Keçi, yüksek kaliteli ve verimli dönemde elde edilen, alerjen özelliği düşük olduğu bilinen %100 keçi sütünden üretiliyor. Keçi sütünün özgün aroması ile Sütaş Süzme’nin yumuşak lezzetinin buluşmasıyla ortaya çıkan Süzme Keçi, peynir sevenler için özel ve doygun bir lezzet sunuyor.

Sütaş Süzme Kutu Kutu: Her Yerde Seninle

Türkiye’nin ilk ve tek porsiyon ambalajlı süzme peyniri olma özelliğini taşıyor. 25’er gramlık pratik mini paketlerde sunulan Kutu Kutu Süzme ile yediden yetmişe herkes, sağlıklı bir ara öğüne ihtiyaç duyduğu her an her yerde, kolaylıkla bu lezzete ulaşacak.

Sütaş Süzme Küp Küp: Mini lezzet küpleri

Sevilen Sütaş Süzme lezzeti şimdi de mini lezzet küpleri şeklinde tüketicilerle buluşuyor. Sütaş Süzme Küp Küp, ekstra çaba sarf edilmesine gerek kalmayan hazır küpleri ile salata, makarna, kanepe, peynir tabağı ve daha pek çok tarife lezzet katıyor.

 

DİĞER HABERLER