BESLENME

Yayın Tarihi: 22.06.2016 Çarşamba 10:58:02

İftar sofralarının lezzeti, Anne yemekleri

İftar sofralarının lezzeti, Anne yemekleri

Annelerimizden öğrendiğimiz yemek tarifleri ve lezzet sırları bu yıl ramazan sofralarına renk katacak.

#AnnemdenBana hashtagi ile Instagram hesaplarında tariflerini paylaşanlar, bu tariflerden oluşan yemek kitabında yer alma şansını da yakalayacak.

“Sağlıklı aile hidrasyonu” misyonunun öncüsü olan anneleri hedefleyen Nestlé Pure Life, Ramazan ayında anneleri merkezine alan bir yarışma hayata geçirdi. Mayıs ayında izleyicilerle buluşan Annemden Bana reklam kampanyasının devamı niteliğindeki proje için blogger Özge Kopuz ve dört ünlü blogger, annelerinden kalan lezzetleri Nestlé Pure Life Instagram hesabında paylaşıyor. 

Ramazan ayının vazgeçilmezi iftar ve sahur sofralarına lezzet katacak olan kampanyaya katılmak isteyenlerin annelerinden öğrendikleri, #AnnemdenBana kalan dedikleri özel tarifleri ve lezzet sırlarını #AnnemdenBana hashtagi ile @nestlepurelifetr hesabını ekleyerek paylaşmaları yeterli. Katılımcılar, Ramazan ayının sonunda seçilecek olan 30 tariften oluşan özel yemek kitabında tarifleriyle yer alma şansını yakalarken, sürpriz hediyelerin de sahibi olacak.

Nestlé Pure Life, Mayıs ayında hayata geçirdiği “Annemden Bana” kampanyası ile kadınların annelerinden aldıkları iyi özelliklerini anarak “anneme benzemekten gurur duyuyorum” dedirtmişti.

Nestlé Pure Life’ı Instagram’da www.instagram.com/nestlepurelifetr/ adresinden takip edebilirsiniz.

DİĞER HABERLER