BESLENME

Yayın Tarihi: 02.12.2016 Cuma 15:07:47

Yeni yıla yenilenerek başlayın!

Yeni yıla yenilenerek başlayın!

The LifeCo, detoks, sağlıklı beslenme, kilo kontrolü programlarından well-aging terapilerine; güzellik-bakım seanslarından enerji ve bağışıklık sistemini güçlendiren destek programları sunuyor.

Türkiye’de well-being/well-aging alanında öncü ve uluslararası tecrübesi ile söz sahibi The LifeCo, sağlıklı yaşama destek ve hastalıklardan korunma konularında 360 derece hizmet veren Türkiye’nin ilk ve tek sağlıklı yaşam merkezi.

The LifeCo, Holistik (bütüncül) sağlık yaklaşımı ile misafirlerine detoks, sağlıklı beslenme, kilo kontrolü programlarından well-aging terapilerine; güzellik-bakım seanslarından enerji ve bağışıklık sistemini güçlendiren destek programlarına konaklamalı ve konaklamasız programlar sunuyor.

Beden sağlığının yanı sıra ruh ve zihin sağlının bütünsel olarak birlikte arındırıldığı durumlarda bireylerin daha anlamlı hayatlar yaşayabileceğine dikkat çeken The LifeCo daha kaliteli ve iyi bir yaşam için misafirlerini keyif dolu merkezlerinde çok avantajlı yeni yıl paketleri ile ağırlıyor.

The LifeCo Bodrum, The LifeCo Antalya ve The LifeCo Phuket merkezlerinde; keyif dolu terapiler ile kişinin kendine özel zaman ayırabileceği huzurlu bir tatil niteliğindeki 5 gün konaklamalı

The LifeCo “Yeni Yıl” paketi %20 indirimli sunuluyor. Yeni Yıl konaklamalı detoks paketi;

•             Detoks ve Sağlıklı Beslenme Programları
(belirlenen programa göre günlük özel beslenme programı oluşturulması)
•             Doktor Konsültasyonu
•             Oksijen Terapisi, Turbosonic Titreşim Terapisi, Biofoton Terapisi, Luminette Işık Terapisi
•             Vücut Kompozisyon Analizi
•             Yoga  / Meditasyon seansları
•             SPA; Infrared Sauna, Buhar Odası ve Türk Hamamı; kese-köpük masajı
•             Uzakdoğu Masajı (2 seans) 
•             Açık/kapalı yüzme havuzu kullanımı
•             Sağlıklı Yaşam üzerine farklı konularda eğitim seanslarından oluşuyor

The LifeCo “Yeni Yıl” paketi :                                                                                                    4.200TL yerine 3.290TL

*5 gün konaklamalı ve The LifeCo Bodrum, Antalya ve Phuket merkezlerinde geçerli

Ayrıca The LifeCo Ankara; beş günlük detoks juice’larından, incelme ve bağışıklık sistemini güçlendiren terapilere yeni yılda bedeninizi arındırırken sağlık kazanacağınız yeni yıl bakım paketini %50 indirimli olarak sunuyor.

•             5 günlük Saf Juice paketi
•             Ozon sauna (10 seans)
•             Anti-selülit masaj (10 seans)
•             Kese köpük Terapi
•             Turbosonic (10 seans)
•             Oksijen Terapi (10 seans)

The LifeCo Ankara “Yeni Yıl Bakım” paketi : 3.500TL yerine 1.950TL

Temel detoks paketleri ve arınma terapilerinin yanı sıra;  Enerji ve Bağışıklık sistemi, Kalp-Damar Sağlığı ve Diyabetle Yaşama Destek Programı, The LifeCo’nun tüm merkezlerinde sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Sağlıklı yaşamın kapılarını aralamanın tam zamanı…

Günümüz koşullarında giderek yaygınlaşan kimyasallar, hormonlar, antibiyotikler, şeker, yapay tatlandırıcılar ve doğallıktan uzaklaşarak, pek çok zararlı madde içeren işlenmiş gıdalar nedeniyle bozulan beslenme düzeni The LifeCo Shop’un sağlıklı gıda ve besin takviyeleri ile dengeleniyor.

İhtiyaçlar doğrultusunda sunulacak programlar ile kendilerini daha enerjik, sağlıklı ve yenilenmiş hisseden kişiler; The LifeCo Shop’nun günlük yaşamla bütünleştirebilecek “Doğal ve Sağlıklı Yaşam” ürünleri; gıdalar, besin takviyeleri, günlük atıştırmalıklar, kişisel bakım ürünleri ve sağlıklı yaşam araçları ile hızlı yaşlanmayı durdurma fırsatı yakalıyor, enerji ve zindelik kazanıyor.  

The Lifeco Shop alkali ve besin-enerji değeri yüksek, düşük kalorili, organik, glutensiz ürünleri ile ketojenik, raw-vegan ve sağlıklı beslenenler için birbirinden lezzetli seçenekler sunuyor. En çok tercih edilen ürünler arasında; Watsons “Yılın en iyi sağlıklı yaşam ürünü” seçilen organik Hindistan cevizi yağı, Pembe Kristal Himalaya tuzu, Avakado yağı, bağışıklığı artırırken sağlıklı kilo vermeyi de sağlayan Saf-juice’lar bulunuyor.

Yılbaşı sabahı itibariyle uygulayacağınız detoks ile yeni yıla daha enerjik başlayabilirsiniz…

The LifeCo hareketli geçen yılbaşı gecesi ertesinde gece boyunca alınan toksinlerden arınmak ve yeni yıla taptaze başlamak isteyenlere özel bir 3 günlük bir detoks paketi sunuyor. Yılbaşına özel olarak hazırlanan detoks paketi www.thelifecoshop.com üzerinden temin edilebiliyor. The LifeCo’nun yeni yıl detoks paketinin yanı sıra “Sağlıklı Yılbaşı Sofrası” paketi de yeni yılda yemeklere sağlık ve ayrıcalıklı bir lezzet katıyor.
 
•             The LifeCo “Yılbaşı Sonrası Detoks” paketi (3 günlük)
Lemon-Cayenne, Yeşil Zincir ve Psyllium ile ağır geçen yılbaşı yemekleri sonrası 3 günde arınma ve karaciğere yoğun destek sağlayan hediye “Enginar-Devedikeni” ekstraktından oluşuyor.
“Yılbaşı Sonrası Detoks” paketi (3 günlük)
+ Enginar & Devedikeni ekstraktı (hediye)                                                                         149TL yerine 126TL
 
•             The Lifeco “Sağlıklı Yılbaşı Sofrası” paketi
The LifeCo’nun yılbaşı özel “Sağlıklı Yılbaşı Sofrası” paketi; Himalaya tuzu, Organik Hindistan Cevizi Şekeri, Organik Hindistan Cevizi Sirkesi, Kinoa ve Saf atıştırmalık krakerlerden oluşuyor.
 “Sağlıklı Yılbaşı Sofrası” paketi:                                                                                               94TL yerine 58TL
 
Kirlenmiş su, hava, kalabalık ve stres gibi sağlığı olumsuz etkileyen benzeri faktörlerden de arınmak için
The LifeCo, kanserojen etkisi olan sudaki kloru %99 oranında elimine ederek cilt, saç ve tüm vücudu koruyan antioksidan duş başlığından toz, duman, polen, bakteri, virüs, mikrop, küf, pet, alerjen gibi havadaki çok çeşitli partikülleri etkili şekilde temizleyen hava iyonizerine sağlıklı yaşam çözümleri de sunuyor. Saf Mutfak ürünlerinin yanı sıra bitkisel gıda takviyelerinden, “iyi yaşam”a dair yaşam çözümleri ile The LifeCo kendi üretiminin yanı sıra dünyanın en sağlıklı ve güvenilir markalarından ithal ettiği ürün portföyünü Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırılıyor.
 
 
Business Initiative Directions (BID) tarafından; organizasyonlarında kalite ve sürekli gelişim özellikleri taşıyan, hizmetlerini müşteri memnuniyeti ve çalışanlarıyla kurduğu gelişim odaklı ilişkiler ekseninde sürdüren öncü kurumlara verilen  ‘Uluslararası Kalite Ödülü’ne sahip The LifeCo; Bodrum, Antalya, Phuket ve Ankara’da sağlıklı yaşam merkezleri ile, İstanbul’da online shop olarak hizmet veriyor.
 
THE LIFECO ÜRÜN BİLGİLERİ

The LifeCo “Yılbaşı Sonrası Detoks” paketi (3 günlük)

•             Lemon&Cayenne

Asidik beslenme sonrası toksinlerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır ve vücudun arınmasına yardımcı olur. Aynı zamanda metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur.

•             Yeşil Zincir
46 çeşit süper gıdadan oluşan Yeşil Zincir; enerji üretimi ve güçlü bir antioksidan desteği sağlar. Bağışıklık sistemini yoğun olarak desteklerken dolaşım sisteminin daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olur.

•             Psyllium
 Zengin lif oranı ile bağırsak hareketlerini düzenler ve kilo kaybına destek olur.

•             Enginar-Devedikeni Ekstraktı (Hediye)
Yorulan karaciğerin kendini onarmasına ve toksinlerin vücuttan uzaklaştırılmasına, karaciğer ve safra kesesinde biriken; nikotin, alkol ve   yağın vücuttan atılımına yardımcı olur.

The LifeCo “Sağlıklı Yılbaşı Sofrası” paketi

•             Pembe Himalaya Kristal Tuzu
Vücudun pH dengesini sağlamaya yardımcı olurken, tansiyonu düşürür, dolaşım bozukluklarını düzenler, el ve ayak şişmelerini engeller, vücudu toksinlerden (zehirli atıklardan) arındırır, kemiklerin güçlenmesine yardımcı olur ve yaşlanma belirtilerini azaltır.

•             Organik Hindistan Cevizi Şekeri
Kimyasal işlemlerden geçmemiş organik bir meyve şekerdir. Glisemik endeksi beyaz şekere oranla çok düşüktür ve diyabet hastaları tarafından kullanıma uygundur. Evimizde şeker kullandığımız her yerde rahatlıkla kullanılabilir, diğer şekerler gibi düşük ısıda yanmaz.

•             Organik Hindistan Cevizi Sirkesi
Hindistan cevizi ağaçlarındaki özden yapılan ve doğal olarak fermente edilmiş ‘Gluten Free’ ve ‘Vegan’ bir üründür. İçeriğinde sağlıklı sindirimi sağlayan 17 aminoasit bulunmaktadır. Böylelikle kas büyümesine ve kilo kaybına yardımcı olur. Ayrıca vitamin açısından zengindir, içeriğindeki prebiyotik ve probiyotiklerle bağırsak sağlığımızı destekler.

•             Kinoa
Yüksek oranda protein ve temel aminoasitleri içerir, Yağ oranı düşüktür. Besleyici değeri yüksek olmasına rağmen kilo aldırmayan ve kolay hazmedilen bir besindir.

•             Saf atıştırmalık krakerler
Hiçbir kimyasal içermeyen saf atıştırmalık krakerler gluten içermez, katkısızdır ve sağlıklıdır.
 

DİĞER HABERLER