MUTFAK

Yayın Tarihi: 09.11.2016 Çarşamba 14:28:38

İnoksan'dan aşçıların ilgisini çeken etkinlik!

İnoksan'dan aşçıların ilgisini çeken etkinlik!

İnoksan ‘Bir Aşcının Dünlüğü’ Projesi ile Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne ve Devrek Meslek Yüksekokulu’na Konuk Oluyor.

Endüstriyel mutfak sektörünün ülkemizden dünyaya açılan öncü şirketi İnoksan, Big Chefs Mutfak Koordinatörü Murat Aslan ile beraber yürüttüğü ve gastronomi, aşçılık, turizm bölümlerindeki öğrencileri bilgilendirmeyi hedefleyen "Bir Aşçının Dünlüğü" projesine 2016-2017 eğitim öğretim yılında da devam ediyor.

"Bir Aşçının Dünlüğü"etkinliği 10 Kasım 2016 tarihinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde ve Devrek Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleşecek.

İnoksan’ın katkıları ile gerçekleşecek olan ‘‘Bir Tutam Mutfak, Bir Tutam Hayat" isimli keyifli söyleşide, Murat Aslan meslek hayatında edindiği tecrübeleri ve anıları öğrencilerle paylaşacak. Keyifli sohbet esnasında katılımcılara eğlenceli sorular yöneltecek olan Murat Aslan, etkinlik sonunda öğrencilere sürpriz hediyeler de verecek.

İnoksan yoğun ilgi gören bu proje kapsamında ilerleyen dönemlerde de tüm gastronomi okullarını ziyaret etmeye ve öğrenciler ile buluşmaya ve devam edecek. "Bir Aşçının Dünlüğü" etkinliği 11 Kasım 2016 tarihinde ise Mengen Aşçılar Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nde gerçekleşecek.
 

DİĞER HABERLER