MUTFAK

Yayın Tarihi: 23.01.2017 Pazartesi 18:05:00

Paşabahçe ürünleri artık n11'de!

Paşabahçe ürünleri artık n11'de!

Paşabahçe’nin hayatın her anını güzelleştirmeyi hedefleyen ürünleri artık n11.com’da tek tıkla ulaşılabilir oldu.

E-ticaret platformu n11.com, cam ev eşyasının lider markası Paşabahçe ile önemli bir işbirliğine imza attı. Yeni işbirliğiyle Paşabahçe’nin hayatın her anını güzelleştirmeyi hedefleyen ürünleri artık n11.com’da tek tıkla ulaşılabilir oldu.

E-ticaret platformu n11.com, cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden, cam ev eşyasının lider markası Paşabahçe ile önemli bir işbirliğine imza attı. Paşabahçe’yi platformuna ekleyen n11.com, markanın yenilikçi ve yaratıcılıkla bezenen ürünlerini artık vitrininde sergiliyor.
 
Misafir hediyeliklerinin vazgeçilmezi, kullanışlı formuyla hem mutfaklarda hem de sofralarda her zaman yerini koruyan Borcam, farklı içeceklerin kendilerine has tat ve aromalarını en mükemmel şekilde ifade edebilmeleri için özel olarak tasarlanan cam bardaklar, son dönemin popülerleri sürahi ve karaflar, sağlıklı beslenmenin vazgeçilmezi saklama kapları, mutfak aksesuarları, çay kahve takımları, dekoratif ev aksesuarları ve daha birçok Paşabahçe ürünü, e-ticaret platformu n11.com’da sevenlerini bekliyor.
Etiketler paşabahçe, n11, n11.com,

DİĞER HABERLER