MUTFAK

Yayın Tarihi: 21.07.2016 Perşembe 10:34:33

Yazın Besinler İnoksan Soğutucular ile Güvende

Yazın Besinler İnoksan Soğutucular ile Güvende

Profesyonel mutfak donanımlarıyla dünya çapında tercih edilen İnoksan'ın yeni soğutma sistemleri, yüksek verimliliğinin yanı sıra tasarruf noktasında da fayda sağlıyor.

Yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilen SDN 070 ve SDN 140, -2’den +8 dereceye kadar soğutma yapabiliyor. Yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu esasıyla üretilen yeni soğutucular, işletmelere avantaj sağlıyor.

 

HACCP standartlarına uygun, HCFC içermeyen poliüretan kullanılan İnoksan Soğutma Sistemleri'nde homojen yalıtım verimliliği artırıyor ve daha etkin bir soğutma elde edilmesini sağlıyor. Isı ayarını otomatik gerçekleştiren soğutma sistemleri, kapı kilidi ile gıdaları görevli olmayan kişilerin kullanımından da koruyabiliyor.Ürünlerde yer alan kapı switch’i sayesinde, kapı açıldığında otomatik olarak LED aydınlatma devreye girerken, dolap bünyesinde yer alan motor duruyor ve soğuk havanın dışarı atılması engelleniyor. Böylelikle beraberinde tekrar soğuk hava üretmek için harcanacak enerjinin önüne geçiyor.

 

Yeni İnoksan Soğutucular, Şeflerin İşini Kolaylaştırıyor

GN 2/1 gastromik uygunluğa göre geliştirilen SDN 070 ve SDN 140, AISI304 kalite iç ve dış kaplamanın yanı sıra 18/8 Cr-Nİ paslanmaz çelik saçtan üretiliyor.Yüksekliği ayarlanabilen tel dolap içi raflara sahip olan soğutucuların her kapısında 3 adet raf yer alıyor. Yiyecekleri en uygun şartlarda uzun süreler saklamaya imkan veren İnoksan’ın yeni soğutucuları, dijital özelliğine bağlı olarak Kondanser Temizleme Uyarısı, Yüksek Alçak – Sıcaklık Alarmı, HACCP Uyumluluğu, Gıda Koruma Özelliği ile şeflerin işini kolaylaştırıyor.

 

600 ve 1200 lt kapasite seçenekleri ile satışa sunulan SDN 070 ve SDN 140 depo tipi soğutucular, evoparasyon suyunu otomatik olarak su buharlaştırma sistemleri ile kullanıcının eli değmeden ortamdan buharlaştırıyor. Yiyecekleri uzun süreler ilk günkü tazeliğinde muhafaza ederken, düşük enerji tüketimiyle de işletmelere fayda sağlayan İnoksan’ın yeni soğutucuları hakkında detaylı bilgi için www.inoksan.comadresine göz atabilirsiniz.

Etiketler inoksan,

DİĞER HABERLER