SAĞLIK

Yayın Tarihi: 22.06.2016 Çarşamba 13:17:41

Öldürmeden kurtulun

Öldürmeden kurtulun

Zehir, ilaç veya kapansız fare ve haşerelerden kurtulmak mümkün müdür? Bir 10 yıl öncesine gittiğimizde bunun cevabı olumsuz iken günümüzün geldiği teknolojide size bunun cevabını iftiharla evet diye verebiliyoruz.

Evet, zehir ve ilaç gibi ilkel yöntemlere başvurmadan bu sorunla başa çıkmak artık mümkün hale geldi.
 
Her kadının kâbusudur haşereler. Korkutup tiksindirmesi ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda yiyeceklerimize hatta mutfak eşyalarımıza da musallat olarak sağlığımızı ciddi anlamda tehdit etmektedir. Hangi ev hanımı farelerin cirit attığı bir mutfakta, onların değdiği kap-kacak ile yemek yapmayı ister ki!
 
Piyasada satılan böcek ilaçları, zehirler, kapanlar, yemler ise maalesef geçici çözüm olduğu gibi bu ilaçlar, insan sağlığına da zarar vermektedir. Zaten ilaçlama şirketlerini aradığınızda alacağınız cevap da şu şekilde olacaktır: “Biz ilaçlarız, ama yine gelirler. Düzenli olarak ilaçlamamız lazım.” Tabii birde ilaçlamadan sonra ölen fare ve haşeratın koku yapması gibi bir durum vardır ki; ev sahibi için çok sıkıntılı bir süreçtir.
 
Birçok ev hanımına, evinden taşınmayı bile düşündürecek kadar ciddi boyutlara ulaşan bu durumun çok basit olan çözümünü Falcon Fcn01 isimli Haşere ve Fare Kovucu cihazımız sağlamaktadır. Hem de tek yapmanız gereken şey cihazınızı fişe takmak!
 
Bu cihaz nasıl bir etki sağlıyor da zehir, kapan ve daha birçok yem ve ilacın yapamadığını tek başına üstleniyor diye sorarsanız; onun yaptığı etrafa ultrasonik sesler yaymak! Bu kadar. Evet, bu kadar.
 
Ultrsaonik sesler nedir? İnsanların duyamadığı ama hayvanların duyduğu seslerdir. Bir insan düşünün ki bangır bangır bağıran müziğin altında ne müddetçe yaşayabilir? İşte cihazın hayvanlara uyguladığı etkiyi de en basit yoldan bu şekilde açıklayabiliriz. Cihazdan yükselen bizim duyamadığımız onların ise yüksek şiddette duyduğu sesler, bu hayvanları yuvalarını terk etmeye zorlarken, bir daha da cihazın etki alanı dâhiline bile yanaşamamalarını sağlamaktadır. Çünkü bu ses tabiri caizse onlar için bir nevi işkence görevi üstlenip sinir ve üreme sitemlerini felç etmektedir. Bu sayede öldürerek ve leşleri ile uğraşmadan kolaylıkla her türlü haşere ve fareden “kovmak” suretiyle kurtulmuş olursunuz. İşte bu kovma işlemi Falcon Fcn01 Haşere ve Fare Kovucu cihazımız sayesinde meydana gelmektedir.
 
Cihazımız eski, uzun vadede çözüm sunmayan klasik yöntemlerle karşılaştırıldığında daha maliyetli gibi görünebilir ama etraflıca düşünüldüğünde sonucun hiç de öyle olmadığı anlaşılacaktır. Zira klasik yöntemler adı altında bahsettiğimiz; zehir, ilaç, kek ve kapan gibi eski usulleri kullanarak kesin çözüm sağlayan kişi sayısının ne denli az olduğu, çok küçük bir araştırma ile ulaşılabilecek bir bilgidir. Ayrıca bunlar kısa vadeli çözümler sunduğu için yaşadığınız yer, bu tür hayvanların gelmesine münasip ise sizin evinize dadanan hayvanları öldürmüş olsanız bile arkası elbette kesilmeyecektir. Sık ilaçlama vesaire gibi tüm tekrarlanan harcamalar düşünüldüğünde yaşadığınız sıkıntı ve huzursuzlukla beraber cihazımızın ederi bütçeniz için çok küçük bir meblağ oluşturacaktır.

Ayrıntılar için ; http://www.falconelektronik.com/ 

DİĞER HABERLER