DÜNYA

Yayın Tarihi: 21.11.2013 Perşembe 17:46:00

Real Madrid'ten Anlamlı Kampanya

Real Madrid'ten Anlamlı Kampanya

Real Madrid Kulübü, Galatasaray maçı öncesi düzenlediği gıda yardımı kampanyasına destek olan taraftara 2 bin bilet verecek.

Real Madrid, La Liga ekibinin Şampiyonlar Ligi'nde Santiago Bernabeu Stadı'nda Galatasaray önünde oynayacağı karşılaşmaya gıda karşılığında sınırlı sayıda bilet dağıtımı gerçekleştirmeye başladı.

Kulübün vakfı aracılığıyla hayata geçirilen yardım kampanyası 27 Kasım Çarşamba günü İspanyol temsilcisinin sarı kırmızılı takıma karşı yapacağı Şampiyonlar Ligi B Grubu maçına kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak isteyenlerin Bernabeu'daki bilet gişesi ile 27 Kasım Çarşamba gününe kadar temas kurması gerektiği belirtildi. Kulübün bu kampanya için 2000 bilet ayırdığına dikkat çekilirken, son kullanma tarihi geçmemiş yağ, pirinç, bakliyat ve makarna gibi düzgün paketlenmiş, hiç açılmamış dayanıklı gıdalar karşılığında katılımcıların biletle ödüllendirileceği kaydedildi. Bir kişinin en fazla 5 bilet alabileceğine değinilirken, 1 bilet için 5 kiloluk bağışta bulunulması gerektiği ifade edildi.
Etiketler ,

DİĞER HABERLER