ETKİNLİKLER

Yayın Tarihi: 23.10.2015 Cuma 06:24:18

Gulfood Manufacturing fuarı

Gulfood Manufacturing fuarı

Gulfood Manufacturing 2015 Fuarı’nda inovasyon, değer ve liderlik konularındaki yaklaşımını ortaya koyacak. Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde 27-29 Ekim tarihleri arasında yapılacak fuarın 30 binin üzerinde ziyaretçi çekmesi bekleniyor.

Dünyanın lider gıda işleme ve paketleme çözümleri firması Tetra Pak, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin en büyük ticari gıda ve içecek, imalat, işleme ve paketleme endüstrisi fuarı olan Gulfood Manufacturing 2015 Fuarı’nda inovasyon, değer ve liderlik konularındaki yaklaşımını ortaya koyacak. Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde 27-29 Ekim tarihleri arasında yapılacak fuarın 30 binin üzerinde ziyaretçi çekmesi bekleniyor.

Tetra Pak Büyük Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkanı Amar Zahid, Tetra Pak’taki inovasyon gündemlerinin sadece yeni işleme ve paketleme çözümleri geliştirmeye odaklanmak olmadığını vurgulayarak, “Bunun yanı sıra müşterilerimize piyasaya yeni ürünler sürme, operasyonel performanslarını artırma, çevresel etkiyi azaltma ve daha fazlası için yardımcı oluyoruz. İnovasyon sayesinde değer yaratıyoruz. Yarattığımız bu “fark” ile liderliğimizi sürdürüyor ve müşterilerimizin başarısına katkıda bulunuyoruz” diye konuştu.
Gulfood Manufacturing 2015 Fuarı’ndaki Tetra Pak standında; teknik servis, gıda işleme çözümleri, tedarik zinciri, pazarlama hizmetleri, çevre çözümleri, ürün portföyü olmak üzere altı temel alan bulunuyor.
Tetra Pak ayrıca, bir endüstri lideri olarak Gulfood Manufacturing 2015 Fuarı’nda; sıvı süt endüstrisi için hazırlanan küresel çerçevede kabul gören Süt Endeksi raporunun içerdiği en son çıktıların sunulacağı Tetra Pak Süt Endeksi Semineri, müşterilerin Tetra Pak’ın komple bir sistem tedarikçisi ve ortağı olarak nasıl gelişmiş gıda koruması sağladığını keşfettikleri Tetra Pak Gıda Koruması Teknolojileri semineri ve özellikle hızlı büyüyen, gelişmekte olan pazarlarda yer alan düşük gelire sahip hanelerdeki milyonlarca tüketiciye güvenilir, sağlıklı, besleyici ve uygun maliyetli ürünler sunmaya yönelik pazar fırsatlarının ortaya konduğu Tetra Pak “Düşük Gelirli Tüketicilere Ulaşmak” semineri olmak üzere bir dizi seminere de ev sahipliği yapacak.
27 milyarın üzerindeki paket satışıyla, Büyük Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nin, Tetra Pak için küresel çerçevede en büyük pazarlardan biri olduğunu kaydeden Zahid, aynı zamanda “Gulfood Manufacturing fuarındaki varlığımız ve sunulan faaliyetler yelpazesi i müşterilerimizin sürekli başarısını sağlamak için yarattığımız gerçek farkın vurgulanması açısından önemli” dedi. Tetra Pak, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nin Zabeel Salonu’nda bulunan Z-C2 standında yer alıyor.

Tetra Pak Hakkında

Tetra Pak, dünyanın önde gelen gıda işleme ve paketleme çözümleri şirketidir. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile yakın bir işbirliği içerisinde çalışarak, dünya genelinde 170’den fazla ülkede yüzlerce milyon insanın ihtiyaçlarını her gün karşılayan güvenli, yenilikçi ve çevre dostu ürünler sunuyoruz. 80’in üzerinde ülkede bulunan 23.000’in üzerinde çalışanımızla, sorumlu sektör liderliğine ve sürdürülebilir iş yaklaşımına inanıyoruz. “PROTECTS WHAT’S GOOD™” (İyi Olanı Korur) sloganımız, gıdaları her yerde güvenli ve erişilebilir kılma vizyonumuzu yansıtır. Tetra Pak hakkında daha fazla bilgiyi www.tetrapak.com adresinde bulabilirsiniz.

[ucluhaber]

DİĞER HABERLER