ETKİNLİKLER

Yayın Tarihi: 22.11.2018 Perşembe 12:30:00

Mutfak profesyonelleri yarışıyor

Mutfak profesyonelleri yarışıyor

Yeni yıla girerken, keyifli ve lezzetli sofralar hazırlayan mutfak profesyonelleri, cevizli tarifler ile Gastro Plato mutfaklarında yarışıyor.

Yeni bir yıl, yeni umutlar... Yılbaşı sofraları hem keyifli bir akşam geçirmek hem de yeni yılı güzel karşılamak için özenle hazırlanır. Özellikle restoran-cafe gibi mekanlar ağırladıkları misafirlerine kendilerine özgü menüleri ile lezzetli ikramlar sunarlar.

California Walnuts Türkiye, mutfak profesyoneli ve gastronomi öğrencileri ile "Cevizli Yılbaşı Yemekleri" yarışması düzenliyor. Yılbaşı sofralarını süsleyen lezzetleri ceviz ile bütünleştirerek yapılacak tarifler jüri karşısına çıkacak. Dereceye girenlere ödül verilecek, yarışmaya katılım için internet üzerinden başvuru yapılacak. Ön değerlendirme sonucu 4 kişi 8 Aralık Cumartesi günü Gastro Plato mutfağında tariflerini hazırlayarak jüriye sunacak.

Yarışmaya Katılım İçin Son Tarih 1 Aralık

Katılım için aşağıdaki linki kullanarak başvuru yapabilir veya tarif ve bilgilerinizi "info@gastroplato.com" - "info@californiawalnut.com.tr" eposta adreslerine gönderebilirsiniz.

Cevizli Yılbaşı Yemekleri
DİĞER HABERLER