ETKİNLİKLER

Yayın Tarihi: 14.04.2017 Cuma 11:34:12

Reis Gıda altın madalya aldı

Reis Gıda altın madalya aldı

Reis Gıda, sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerden dolayı Altın Madalya kazandı. Şimdi de Down Cafe’de çocukların hayata tutunmasına yardımcı oluyor.

İmzasını attığı sosyal sorumluluk projeleriyle herkesin beğenisini kazanan Reis Gıda’dan mesaj var:

Bugün özel ve farklı bir ruha sahip olan Down Cafe’de, birbirinden değerli kardeşlerimizle aynı atmosferde yer almak beni çok heyecanlandırıyor. Bu özel yere emek veren başta çocuklarımıza ve Şişli Belediyesi’ne minnettarım.

Down Cafe bir sosyal sorumluluk projesidir ve bu sosyal sorumluluk projesine tüm halkımızın destek vermesini temenni ederim. Down Cafe’de çocuklarımızın gönüllerini koyarak yaptıkları bu işi görmek bizi ayrıca mutlu ediyor. Çocuklarımız çok özel ve farklılar onlar için farkındalık oluşturmalıyız.Hayatımızın bir parçası olan bu çocuklarımız için elimizden geleni yapmalıyız, onları koruyup kollamalıyız, başarılarıyla da gurur duymalıyız. Bizler Reis olarak gönülden bağlı olduğumuz bu toplum için sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek olmalıyız.
Reis ailesi olarak, toplumsal bir yara olan sokak çocukları, sosyal hayata tutunma mücadelesi veren bedensel ve zihinsel engelliler, kadın sığınma evleri, Darülaceze, Çocuk Esirgeme Kurumları, Lösev gibi birçok projeye, maddi ve manevi destek sağlamaya devam ediyoruz.Reis Gıda aynı zamanda, Türk Kızılayı’nın 144. Yaşında, yurt içi ve yurt dışı insani yardım operasyonlarına verdiği desteklerden dolayı Altın Madalya ödülü takdim edildi.2009 yılından bugüne “Geleneksel Lezzetler Sağlıklı Nesiller” sloganıyla başlattığımız “Obezite Önlenebilir” kampanyamızda, “Abur Cubur Olacağı Budur” Abur Cubura Karnımız Tok” diyerek obezite farkındalığı yarattık. Obezite bir sağlık sorunudur. Bu soruna birlikte dur demeliyiz. Sağlıklı bireylerin yetiştirilmesindeki en önemli faktör, topluma dengeli beslenme bilincinin yetiştirilmesidir. Down Cafe ev yemekleri konseptiyle bizlere obezite farkındalığını göstermektedir. Down Cafe’de birbirinden eşsiz lezzetleri tatmaya herkesi davet ediyorum.Reis olarak sağlıklı bir toplum için destek vermeye canı gönülden hazır bulunacağız. Sağlıklı bir yaşamın temeli yeterli ve dengeli beslenme kurallarının yaşam biçimi haline getirilmesi ile mümkün olacaktır. Sağlıklı bir yaşam, kaliteli bir geleceğe zemin hazırlar.
 

DİĞER HABERLER