ETKİNLİKLER

Yayın Tarihi: 01.03.2018 Perşembe 11:05:00

Sanal alemin en iyileri

Sanal alemin en iyileri

Aydan Üstkanat’ın seçtiği “Sanal Alemin En İyileri” pikan cevizli lezzetlerle hünerlerini sergiledi.

Yemek stilisti, Gastronomi Yazarı ve Yemek Fotoğrafçısı Aydan Üstkanat tarafından düzenlenen “Sanal Alemin En İyileri”, Alancha Restaurant’ta bir araya geldi. Bu yılın teması olan pikan ceviziyle birbirinden lezzetli tariflerin uygulandığı etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.

Aydan Üstkanat’ın yıl boyunca titiz bir çalışmayla takip ettiği yemek temalı hesaplarından 2017’nin 9 kazananı belli oldu. Aralarında Londra, Ankara ve Antalya’dan da isimlerin olduğu kazananlar; Ferah Üstünel, Melih Susal, Özlem Arıkan, Şenay Özbilgin, Mevlude Özkan, Tuba Yarluğ Kasap, Gülen Yıldız Üçer, Funda Ertunç ve Büşra Oktar geçtiğimiz gün Maçka’daki Alancha Restaurant’ta toplandı. Pikan cevizinin yılın teması olduğu menüde birbirinden lezzetli yemekler yapıldı.

“Bu yarışmayı düzenlemekteki amacım, gerçek yeteneklerin fark edilmesini sağlamak”

“Sanal Alemin En İyileri”ni seçebilmek için 365 gün tüm yemek hesaplarını titizlikle taradığını söyleyen Aydan Üstkanat; en önemli unsurların samimiyet, özgün paylaşımlar ve iyi kadrajlar olduğunu dile getirdi. Yarışmanın gördüğü ilgiden çok mutlu olduğunu da sözlerine ekleyen Üstkanat konuyla ilgili “Amacım işte bu yeteneklerin fark edilmesini sağlamak. Zaman zaman, sosyal medyanın acımasız dünyası kişiyi küstürebilir. Ama bir işi tutkuyla yapmak, zaman ayırmak ve istikrarlı olmak gerçekten önemli. İyi işler öyle ya da böyle, günün birinde mutlaka fark edilir. İyi bir şey yaptığına inanıyorsan asla pes etme!” dedi.

DİĞER HABERLER