ETKİNLİKLER

Yayın Tarihi: 06.10.2016 Perşembe 15:49:24

Trendleri Paşabahçe belirliyor!

Trendleri Paşabahçe belirliyor!

Her dönem camda trendleri belirleyen Paşabahçe iki yıldır gerçekleşen ve yoğun ilgi gören İstanbul Coffee Festival’in ana sponsorluğunu bu yıl da üstleniyor.

Her dönem camda trendleri belirleyen Paşabahçe iki yıldır gerçekleşen ve yoğun ilgi gören İstanbul Coffee Festival’in ana sponsorluğunu bu yıl da üstleniyor. Etkinlik boyunca Paşabahçe’nin yeni kahve bardaklarını deneyimleme fırsatı bulacak olan kahve severler Cumartesi günü Oğul Türkkan’ın katılımıyla düzenlenecek olan ‘Kahvenin Tadını Çıkartmak’ başlıklı workshopta da kahve bardağındaki trendler ve kahve/bardak uyumu hakkında bilgi edinebilecek.
 
06.10.2016 – Türkiye’nin lider markası Paşabahçe, DSM Group tarafından Küçükçiftlik Park’ta 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen İstanbul Coffee Festival’in yine ana sponsoru olarak yer aldı. İstanbul Coffee Festival’de Nude markalı 4 farklı yeni kahve bardağı ve Paşabahçe’nin yeni duble Türk Kahvesi bardağı ‘Kallavi’nin yanısıra farklı kahve türlerine uygun bardak çeşitleri de satışa sunulacak.
Tüm dünya için yılda yaklaşık 14 milyon kahve bardağı üreten Paşabahçe’nin göz alıcı standında, Paşabahçe bardaklarını kullanarak gerçekleştirilecek olan ritim etkinliği şovu ile kahve severlere müzik keyfi yaşatan bir perküsyon ekibi de yer alacak. Paşabahçe standında ayrıca festival için özel olarak tasarlanan 50 santimetre yüksekliğinde büyük bir cam fincan da sergilenecek.
Cam bardaklarının berraklığında kahve tadına başka bir boyut katan Paşabahçe, bu yıl ayrıca İçecek Uzmanı Oğul Türkkan’ın yönetiminde bir workshop da gerçekleştirecek. Türkkan, ‘Kahvenin Tadını Çıkartmak’ başlıklı workshop’ta katılımcılara hangi kahvenin hangi bardakla daha uyumlu olacağı konusunda keyifli bilgiler verecek.
KAHVEDE TREND CAMA KAYDI
Kahve fincanında trendlerin önemli bir değişim sürecinden geçtiğini, cam fincanın tercihlerde giderek ön plana çıktığını dile getiren Paşabahçe Pazarlama Grup Müdürü Ülkü Berna, “En sağlıklı ve çevre dostu malzeme olan cam artık kahve fincanı tercihinde de öne çıkmaya başladı. Cam artık Latte’den Türk kahvesine kadar her kahve çeşidi için şık tasarımlarıyla gözde bir malzeme haline geldi. Cam ev eşyasında trendlerin belirleyicisi Paşabahçe de her yıl piyasaya sürdüğü yeni ve şık kahve fincanı ve kupa tasarımlarıyla bu dönüşümün öncüsü oldu” dedi.
 
Paşabahçe Hakkında
Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., cam ev eşyası alanında Avrupa’nın ikinci, dünyanın ise üçüncü büyük üreticisidir. İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan ‘Paşabahçe Mağazaları’nı da bünyesinde barındıran Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. 80 yılı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer almaktadır.
Otomatik ve el imalatı olarak 20 binin üzerindeki ürün çeşidiyle çok geniş bir müşteri kitlesine hitap eden ve ürünlerini 140 ülkeye ihraç eden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. üretim faaliyetlerini Türkiye’de Kırklareli, Mersin, Eskişehir ve Denizli fabrikalarında, yurtdışında ise Bulgaristan ve Rusya Federasyonu’ndaki tesislerinde gerçekleştirmektedir.
www.pasabahce.com.tr

DİĞER HABERLER