ETKİNLİKLER

Yayın Tarihi: 26.04.2017 Çarşamba 06:40:35

Ülkemiz için oldukça önemli proje

Ülkemiz için oldukça önemli proje

27 Nisan 2017’de LÖSEV, kansere farkındalık oluşturmak ve sağlıklı bireyler yaratma amacıyla “Yerli Malı Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı” panelini düzenleyecek.

LÖSEV bundan tam 8 yıl önce başlattığı “Sen De Kansere Dur De” Projesi ile kansere karşı Türk toplumunda önemli bir farkındalık oluşturduğu çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor.

Üretim ve tüketimde yerli malının tercih edilmesinin sosyolojik ve ekonomik sonuçlarını paylaşmak üzere düzenlediği panel 27 Nisan 2017 günü İstanbul’da hayata geçirilecek.

LÖSEV, kanserin önlenebilen bir hastalık olduğunu aktarmak ve bu yolla sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanmış bilinçli bireyler ve toplumu hedefledi.

“Yerli Malı” Projesi kapsamında hayata geçecek paneller, bildiriler ve sosyal medya hareketleri ile de hem endüstriyel hem de kamusal önlemler alınmasını amaçlanıyor.

27 Nisan 2017 Perşembe günü yerli üretim ve tüketimin tüm boyutlarıyla ele alınacağı “Yerli Malı Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı” paneline gazeteci ve TV Yapımcısı Cem SEYMEN’in özgün sunumu ve yönlendiriciliğinde gerçekleşecek.

Gazeteci /Ekonomist Ege CANSEN, Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet REİS, Türk Yemek Uzmanı Sahrap SOYSAL, LÖSEV Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Üstün EZER’in yer alacağı panelde konuşmacılar değerli görüşlerini bizlerle paylaşacaklar.
 

DİĞER HABERLER