ETKİNLİKLER

Yayın Tarihi: 27.09.2017 Çarşamba 11:55:00

Yeni yüzü ve yeni çizgisiyle "Günaydın"

Yeni yüzü ve yeni çizgisiyle

Et Profesörü olarak tanınan Cüneyt Asan, kurucu ortağı olduğu markası Günaydın'ın yeni logosunu Günaydın'ın Etiler Şubesi'nde basın davetlilerinin beğenisine sundu.

Türkiye’nin en iddialı et restoranı Günaydın, yenilenen logosunu Günaydın Etiler şubesinde basın davetlilerinin beğenisine sundu. Günaydın’ın yeni kimliği; davetlilerin beğenisini topladı.Türkiye’de 40’ı aşkın restoranıyla etin güvenilir adresi olan Günaydın, yenilikçi yapısıyla yurtdışı yatırımlarının yanı sıra Türkiye’de de büyümeye devam ediyor. Yıllardır süregelen uzmanlığı ile Türkiye’de et severlerin öncelikli tercihlerinden olan Günaydın’ın yenilenen logosu modern çizgilerden ilham alıyor.

“En büyük arzum ölmeden dünyanın her yerinde Günaydın şubesi görmek“

Yenilenen logosu hakkında bilgi veren Günaydın’ın Kurucu Ortağı “Etin Profesörü” olarak anılan Cüneyt Asan;

“Bu logo artık bizim dünya yüzümüzdür. Dünyanın her yerinde şubelerimiz olsun istiyorum. En büyük arzum ölmeden dünyanın her yerinde Günaydın şubesi görmek. Bu birikimle, bu yetenekle, bu cesaretle, bu arzuyla, bu azimle hedefimize ulaşmak bizim için son derece kolay. Arkamızda d-ream, Doğuş gibi dev bir güç var. Amacımız ve hedefimiz yeni bir yüzle dünyaya açılarak dünya markası olmak. Yüzümüzü değiştirmemizin, makyajlamamızın sebebi  Avrupalılara daha hoş, daha güzel görünmek.” ifadelerini kullandı.Cüneyt Asan, yurtdışı yatırımlarının yanı sıra Türkiye’de de büyümeye devam eden Günaydın’ın yeni restoranları arasında Capitol, Emaar Square ve Kalamış şubeleri'nin de yer aldığını belirtti.
Özel Haber  /  Özlem İnci SESÜREN
 

DİĞER HABERLER