ETKİNLİKLER

Yayın Tarihi: 28.03.2014 Cuma 12:50:00

Zamanın Ustaları Yarışması

Zamanın Ustaları Yarışması

Unilever Food Solutions’ın ‘Zamanın Ustaları’ kampanyası kapsamında, EDT Expo Fuarı’nda düzenlenen ‘Zamanın Ustaları Yarışması’ sonuçlandı.

Şeflerin hayatına kolaylık getiren çözümler sunan Unilever Food Solutions’ın, bu yıl ETÜDER ve Sine Fuarcılık işbirliğinde, CNR EXPO İstanbul’da, 27 Mart’ta başlayan CNR EDT EXPO Ev Dışı Tüketim Fuarı’nda, ilk kez düzenlediği ‘Zamanın Ustaları’ yarışmasında şefler zamana karşı yarıştı.

Unilever Food Solutions’ın ‘Zaman Kazandıran Malzemeleri’ ile zamana karşı lezzet yarışı veren şefler, iyi yemek ile mükemmel yemek arasındaki farkı kanıtlamaya çalıştı. Unilever Food Solutions, ürün ve hizmetleriyle her zaman olduğu gibi bu yarışta da şeflerin yanında yer aldı.

Black box konseptli ‘Zamanın Ustaları’ yarışmasını CVK Park Bosphorus ekibi kazandı.
Unilever Food Solutions tarafından hayata geçirilen ‘ZAMANIN USTALARI’ projesi kapsamında, 27 Mart Perşembe günü Gökmen Sözen Organizasyon Hizmetleri’nin organizatörlüğünde düzenlenen yarışmada, 10 şef ekibiyle birlikte jüri üyeleri için başlangıç, ana yemek ve tatlı hazırladı.

Zamanın Ustaları yarışmasını kazanan CVK Park Bosphorus ekibi 10 bin TL’lik büyük ödülün sahibi oldu. Yarışmanın ardından yapılan ödül töreniyle de yarışmanın kazanan şefleri ödüllerini aldı.

İşte yarışmada dereceye girenler:

Zamanın Ustaları - 1. Ödülü
Fırat Kılıç, Güngör Söylemez, Önder Cantürk (CVK Bosphorus Ekibi)
Zamanın Ustaları - 2. Ödülü
Yavuz Yiğit, Özhan Akarsu, Engin Tükenmez (Radisson Ataşehir Ekibi)
Zamanın Ustaları - 3. Ödülü
Erol Varlık, Kemal Dadaylı, Serdar Sönmez (The Marmara İstanbul)
Zamanın Ustaları 4. Ödülü / Zamanın Ustası Ödülü:
Tolga Türkoğlu, Fatih Taşkıran, Özkan Alturan (Sheraton Ataköy Ekibi)

Etiketler ,

DİĞER HABERLER