GÜNDEM

Yayın Tarihi: 15.05.2020 Cuma 00:31:47

Denizli'nin ünlü tatlıcısında bir farenin görüntülenmesi, sosyal medyada tepki çekti

Denizli'nin ünlü tatlıcısında bir farenin görüntülenmesi, sosyal medyada tepki çekti

Denizli'de dondurmalı irmik helvası ile ünü tüm Türkiye'ye yayılan tatlıcıda görülen fare sosyal medyayı karıştırdı. Birçok kişi paylaşım yaparken, özellikle koronavirüs sürecinde hijyen kurallarına dikkat edilmediği sorusu akıllara geldi.

Denizli'ye gelen yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline gelen, Denizlili vatandaşların da sıklıkla irmik helvasının tadına baktığını tatlıcıda görülen fare bir vatandaş tarafından kaydedildi. İrmik helvasının yanında verilen suların dağıtıldığı kutunun içinde görüntülenen farenin videosunu birçok kişi sosyal medya hesaplarından paylaştı.

"İş yerinin dışında anlık gelişmiştir."

Gelen tepkiler üzerine firmanın yetkilisi açıklama yapmak zorunda kaldı. Kamera karşısına geçen yetkili, "Birkaç gündür, sosyal medya ve WhatsApp gruplarında paylaşılan üzüldüğünüz, bizim de üzüldüğümüz olayla ilgili açıklama yapmak istiyorum. Çınar Şubesinde kontrolümüz dışında gerçekleşen olay, tamamen iş yerinin dışında, anlık gelişmiştir. Biz önlemlerimizi daha da arttırarak işlerimize devam ediyoruz. 82 yıldır izin verdiğiniz güvenle bugünlere geldik. Bundan sonra aynı özeni göstererek işlerimize devam ediyoruz" dedi.
 
Etiketler DENİZLİ, ÜNLÜ, TATLICI, FARE,

DİĞER HABERLER