GÜNDEM

Yayın Tarihi: 11.01.2018 Perşembe 13:30:00

Sinan Coşkun 7. Dönem için adaylığını koydu

Sinan Coşkun 7. Dönem için adaylığını koydu

CMR Medya Prodüksiyon A.Ş şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı olan Sinan Coşkun, TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesinin Yönetim Kurulu Üyeliği için aday oldu.

Gıda sektörünün kalbinde yayıncılık faaliyetlerini sürdüren GidaGundemi.com Web haber sitesi ve Gastronomi, Horeca ve Yaşam Dergisi Food Time’ı bünyesinde barındıran CMR Medya Prodüksiyon A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Coşkun, TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesinin 6. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği görevini başarıyla sürdürmekteydi. Coşkun, beklenildiği üzere 7. Dönem için de adaylığını koydu.

Sinan Coşkun, sandığa gitme sürecinde şu açıklamalarda bulundu:

“6. Dönem Yönetim Kurulu’nda birçok projenin altına imza attık. Odamızı daha aktif ve sosyal hale getirip meslektaşlarımızın sıkıntılarına çareler ürettik. 7. Dönemde de Yönetim Kurulu’na adaylığımızı koyarak, yürüttüğümüz çalışmaları daha ileri bir seviyeye getirip meslektaşlarımıza daha da kaliteli hizmet vermeyi planlıyoruz.

İdeolojilerin esiri olmadan sadece icraatın peşinden giden ekibimizle çıktığımız bu yolda 14 Ocak Pazar günü meslektaşlarımızın desteğini beklemekteyiz.”

Büyük gün 14 Ocak

6. Olağan Genel Kurul toplantısı 13 Ocak 2018 Cumartesi günü 09.00 -16.30 saatleri arasında, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Kemankeş Cad. No:31 Karaköy- Beyoğlu/İSTANBUL adresinde düzenlenecektir.

Seçimler ise; 14 Ocak 2018 Pazar günü 09.00-17.00 saatleri arasında Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No: 14 Adıgüzel Çarşısı K: 1 D:1 Mecidiyeköy – Şişli  / İSTANBUL adresinde bulunan TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesinde yapılacaktır.

Sinan Coşkun kimdir?

DİĞER HABERLER