TÜRKİYE

Yayın Tarihi: 20.10.2014 Pazartesi 10:44:00

Eşsiz İş Fırsatları Sunuyor!

Eşsiz İş Fırsatları Sunuyor!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in de katılımıyla İzmir'de gerçekleşecek olan fuar, çok sayıdaki oda ve dernek başkanının katılımıyla açılacak. 23 Ekim 2014 tarihinde açılacak olan fuar 4 gün sürecek. Gıda sektörünün nabzı İzmir'de atacak. FOODEX Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı, 23-26 Ekim 2014 tarihlerinde İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenecek. Fuara 150 firma katılacak. Stantlarda; süt ve süt ürünleri, un ve unlu mamuller, yumurta, su, çay, kahve ürünleri, şeker, şekerle

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in de katılımıyla İzmir'de gerçekleşecek olan fuar, çok sayıdaki oda ve dernek başkanının katılımıyla açılacak. 23 Ekim 2014 tarihinde açılacak olan fuar 4 gün sürecek. Gıda sektörünün nabzı İzmir'de atacak. FOODEX Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı, 23-26 Ekim 2014 tarihlerinde İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenecek. Fuara 150 firma katılacak.

Stantlarda; süt ve süt ürünleri, un ve unlu mamuller, yumurta, su, çay, kahve ürünleri, şeker, şekerleme, sirke, turşu, tahin, pekmez, reçel, bal, helva, bakliyat, baharat, sucuk, mahalli ürünler, meyve suyu ve meyve suyu konsantre ürünleri, paketlenmiş ve hazır gıdalar başta olmak üzere pek çok ürün ve hizmetlerini sergilenecek. Gıda işlemede işgücü verimliliğini arttıran ve maliyetleri düşüren modern üretim teknolojilerinin kullanılmasını, işlemlerin zamanında ve insan sağlığına uygun şekilde yapılmasını sağlayan, ürün kalitesini ve verimini arttıran makineler ve sistemler ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.Fuarı, 23-26 Ekim 2014 tarihlerinde 11.00-19.00 saatleri arasında sektör profesyonelleri ziyaret edebilecek. Organizasyona 10 binin üzerinde ziyaretçi katılımı olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca fuar katılımcı ve ziyaretçilere eşsiz iş fırsatları sunması da bekleniyor.


Etiketler ,

DİĞER HABERLER