AMBALAJ

Yayın Tarihi: 09.06.2018 Cumartesi 06:20:00

Ambalaj sektöründe yeni ürünler

Ambalaj sektöründe yeni ürünler

Tetra Pak, Tetra Pak® Artistry adıyla geliştirdiği, çeşitli efektlerle zenginleştirilmiş ambalaj malzemeleri ile gıda ve içecek üreticilerinin ürünlerinin görünümünü canlandırmayı hedefliyor.

Tetra Pak’ın geliştirdiği yeni holografik, metalik ve doğal görünümlü ambalaj efektleri, gıda üreticilerinin yeni bir yatırım yapmadan ürünlerini farklılaştırmalarına ve tüketicilerin dikkatini çekmelerine yardımcı olacak.

Tetra Pak, yiyecek ve içecek üreticilerinin ürünlerine daha canlı bir görünüm ve his katmalarına yardımcı olmak amacıyla Tetra Pak® Artistry efektli ambalaj serisini pazara sunuyor. Tetra Pak Artistry serisi; ambalaja holografik efekt katan Tetra Pak® Reflect, metalik efekt yaratan Tetra Pak® Metallized ve ambalaja ağaç lifli yalın kartonun doğal görünümünü veren Tetra Pak® Craft efektlerini içeriyor. Bu efektler sayesinde üreticiler, yeni bir ambalaj formatına geçmek veya yeni ekipmanlara yatırım yapmak zorunda kalmadan, raflarda tüketicilerin dikkatini çekecek.

Efektlerle zenginleştirilmiş yeni ambalaj serisi ile ilgili bilgi veren Tetra Pak Ürün Yönetimi ve Ticari Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Charles Brand, "Neredeyse her şeyin ‘kişiselleştirilebilir’ olması gereken bir dünyada müşterilerimize, markalarının kalabalığın arasından sıyrılıp tüketicilere ulaşmasına yardımcı olacak benzersiz uygulamalar sunmak istiyoruz.

Müşterilerimizin herhangi bir ek yatırım yapmadan markalarını zenginleştirmelerine yardımcı olan yeni efekt ve anlatımlar; ihtiyaçları için onlara uygun maliyetli çözümler sunuyor" diye konuştu.

Tetra Pak, yenilikçi bir tüketici deneyimi için, kabartmalı yüzey dokusuna sahip Tetra Pak® Sculpt gibi yeni inovasyonlar üzerinde çalışmalarına devam ediyor.  

DİĞER HABERLER