AMBALAJ

Yayın Tarihi: 15.10.2016 Cumartesi 06:06:24

Peynir saklamanın en kolay yolu

Peynir saklamanın en kolay yolu

Paşabahçe’nin iddialı, hijyenik ve kullanışlı saklama kabı serisi StoreMax, yeni ürünlerle genişlemeye devam ediyor. StoreMax’in yeni kabı ile artık peynirler daha uzun süre rahatça saklanabiliyor.

Paşabahçe’nin marifetli saklama kabı serisi StoreMax’e yepyeni bir peynir kabı eklendi.
 
StoreMax Peynir Kabı’nın hava sızdırmaz ve sağlığa zararı olmayan bombeli kapağı özel tasarımından dolayı saklama için büyük kolaylık sunuyor. Kabın içine standart 600 gramlık peynir kalıpları tam olarak sığabiliyor. Alçak taban peynirin rahatça kesilmesini ve masada aynı kapta sunulmasını sağlıyor. Ayrıca temperli camı kırılmaya karşı dayanıklı olan ürün, kapaksız olarak mikrodalga fırında da kullanılabiliyor.
 
StoreMax saklama kapları hazırlama, ısıtma, sunma, saklama gibi yemekle ilgili A’dan Z’ye her türlü ihtiyaç için kullanılabiliyor. StoreMax ile maksimum seçenek, yer tasarrufu, sağlık, fonksiyon, hijyen, dayanıklılık, koruma, teknoloji, kullanım sağlanıyor. Yuvarlak ve kare olmak üzere iki farklı tasarımda, iç içe geçebilen farklı boyutlardaki bu kilitli kapaklı saklama kapları; kapaklarının “1 milyon klik” özelliği sayesinde, 3 nesil boyunca ilk günkü sağlamlığıyla kullanılabiliyor.
 
Paşabahçe Hakkında
 
Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., cam ev eşyası alanında Avrupa’nın ikinci, dünyanın ise üçüncü büyük üreticisidir. İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan ‘Paşabahçe Mağazaları’nı da bünyesinde barındıran Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. 80 yılı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer almaktadır.
 
Otomatik ve el imalatı olarak 20 binin üzerindeki ürün çeşidiyle çok geniş bir müşteri kitlesine hitap eden ve ürünlerini 140 ülkeye ihraç eden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. üretim faaliyetlerini Türkiye’de Kırklareli, Mersin, Eskişehir ve Denizli fabrikalarında, yurtdışında ise Bulgaristan ve Rusya Federasyonu’ndaki tesislerinde gerçekleştirmektedir.

DİĞER HABERLER