GIDA GÜVENLİĞİ

Yayın Tarihi: 20.02.2016 Cumartesi 21:16:52

Güvenli Gıda için Güç Birliği

Güvenli Gıda için Güç Birliği

Gıda Mühendisleri Derneği Başkanı Abdussamed Boyu ve İkinci Başkanı Bilal Yıldırım, CMR Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Sinan Coşkun’u ziyaret etti.

Gıda Mühendisleri Derneği Başkanı Abdussamed Boyu ve İkinci Başkan Bilal Yıldırım, CMR Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Sinan Coşkun’u Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube 6.Dönem Yönetim Kurulu Üyesi olması sebebiyle ofisinde ziyaret ederek tebrik ettiler.
 
Abdussamed Boyu ve Bilal Yıldırım, Sinan Coşkun ile yaptıkları görüşmede Gıda Mühendislerinin genel sorunları, yeni dönem oda ve dernek faaliyetleri, sektör sorunları üzerine fikir alışverişinde bulundular. Boyu, özellikle Gıda Mühendislerinin teorik eğitim almasının pratikte yeterli olmadığına, mezun mühendislerin pratikte de eğitim eksiklerini tamamlamak adına çalışmalar planladıklarını dile getirdi. Mesleki deneyimlerini paylaşıp keyifli bir sohbet gerçekleştiren Oda ve Dernek yetkilileri, ilerleyen günlerde meslek adına daha güçlü adımlar atabilmek adına daha sık bir araya gelme kararı aldılar.

Sinan Coşkun, medya gücünü meslektaşları adına verimli kullanabilmek için çalışmalarını sürdüreceğini bildirdi. Mesleki gelişmelerden ve gıda sektöründeki yeniliklerden Gıda Mühendislerini haberdar etmeye devam edeceklerini belirten Coşkun, meslektaşların oda, dernek ve medyayı yakından takip etmeleri gerektiğini dile getirdi. 
 

DİĞER HABERLER