KÜLTÜR - SANAT

Yayın Tarihi: 07.01.2013 Pazartesi 14:43:00

Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Dergi Çıkardı

Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Dergi Çıkardı

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi “İstanbul GıdaMo” adı altında üyeleri için ücretsiz sektörel dergi çıkardı.

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi “İstanbul GıdaMo” adı altında üyeleri için ücretsiz sektörel dergi çıkardı .

3 ayda bir yayınlanması planlanan dergi, sektördeki gelişmeleri, şube çalışmalarını, bilimsel makale ve köşe yazılarını içermekte. Oda üyelerine ücretsiz olarak dağıtılması planlanan ve 64 sayfa olarak hazırlanan dergiden ilk sayı için 3000 adet basım gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan GıdaMO İstanbul Şube Başkanı Sedat KURU “İSTANBUL GıdaMO Dergisi, üyelerimiz ve oda arasında ki iletişimin sağlanmasında, Türkiye’de ve dünyada Gıda sektöründe meydana gelen geliş¬meleri üyelerimizin bilgisine sunmada önemli bir araç olacaktır. Üyelerimiz için yenilikçi ve değer oluşturan icraatlar yapmaya çalıştık ve bu hedefle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi

Yine İstanbul Şube’nin hazırladığı ve ücretsiz olarak üyelerine göndermeyi planladığı 2013 ajandası ile dağıtılacak ilk sayı, oda sisteminde güncel adresleri bulunan üyelere gönderilecek. Adresleri güncel olmayan veya oda hizmet binasından almak isteyen üyeler de hizmet binalarına uğrayıp dergiyi alabilecekler.Etiketler ,

DİĞER HABERLER