ALIŞVERİŞ

Yayın Tarihi: 07.12.2016 Çarşamba 15:37:02

Turizm devlerinin buluştuğu gecede Lazzoni Otel ödül aldı!

Turizm devlerinin buluştuğu gecede Lazzoni Otel ödül aldı!

İspanya’nın Malaga kentinde gerçekleşen, turizm devlerinin bir arada olduğu “Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards” ödül töreninde Lazzoni Otel ödül aldı.

Dünyanın turizm devlerinin buluştuğu  “Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards” ödül töreni geçtiğimiz günlerde İspanya’nın Malaga kentinde Villa Padierna Palace Hotel’de düzenlenen muhteşem bir törenle gerçekleşti.

Dünya jet sosyetesi ve lüks turizmin en önemli isimlerinin bir araya geldiği ödül töreninde İstanbul’dan “Lüks Konaklama ve Ağırlama” dalında “LAZZONİ OTEL” ödüle layık görüldü.

Türkiye’den davetli olarak katılan gazeteci ve blogger Ece Vahapoğlu’nun da 2 dilde sunuculuk yaptığı geceye Ortadoğu’dan da birçok prens ve prenses davetli olarak katıldı.

Törende Lazzoni Otel adına ödülü Otel Ceo’su Efe Kababulut ve Genel Müdür Gürhan Sayar aldı.

Lazzoni Otel Ceo’su Efe Kababulut, ödül sonrası şunları söyledi: “Son yıllarda turizmin sıkıntılı bir süreç yaşadığı ülkemiz adına bu ödülü almak gerçekten onur verici. Amacımız; bize layık görülen bu ödülle hizmet ve kaliteyi ülkemiz adına daha ileriye taşımaktır.”

Bu yıl 4.’sü düzenlenen “Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards” ödül töreni dünyanın en prestijli ödül törenlerinden biri olarak gösterildi.

DİĞER HABERLER