SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 23.08.2017 Çarşamba 12:45:00

Alışık olduğumuzdan çok farklı 3 yeni bisküvi!

Alışık olduğumuzdan çok farklı 3 yeni bisküvi!

İtalyan Yemek Sanatının önemli temsilcisi INC Group bünyesinde oluşan Bakery Giulietta markası, 3 yeni ürünü Türk Tüketicisi ile tanıştırmaya hazır.

İtalyan Yemek Sanatının önemli temsilcisi INC Group bünyesinde oluşan Bakery Giulietta markası, kahve yanındaki atıştırmalık bisküvi serisinde, 3 yeni ürünü Dünyada bir çok ülkenin yanında Türk Tüketicisi ile de tanıştırmaya hazır.

Ürünler

•             %20 Badem içeriği ile CANTUCCINI

•             Kayısı çekirdeği ile üretilen AMARETTİ

•             Ve yine kayısı püresi ile tadlandırılan çıtır SFOGLIETINE.

Bu üç ürün italyan kahvesinin yanında tüm dünyanın tanıdığı önemli 3 lezzet. Tamamı grubun italyadaki şirketinde üretilen bu ürün şu anda 10 farklı ülkede satışta. Ayrıca Ekim'den itibaren ABD'nin en önemli 2 perakende kanalında da satışta olacak. Türkiye'de ise Agustos ayı itibarıyle yayılmaya başlanacak ürünler , kısa sürede tüm perakende noktalarında yerini alacak ve  tüketici ile buluşacak. Ayrıca G&M Food Service firmasının yaygın bayilik alt yapısı ile tüm ülkede kahve servis eden EDT noktalarına ürünler servis edilecek.

Bu grup ürünlerin bisküvi kültürümüze çok farklı bir katkısı olacağı çok açık.  Çünkü ülkemizde yıllardır aynı tatlar ve birbirinin çok benzeri şekil ve ambalajlarda ürünleri tüketiyoruz. Bakery Giulietta bir Türk markası aslında ama bu özel İtalyan lezzetleri ile birlikte yaratılan algı kısa sürede dünyada markalaşmayı başarırsa arkasında  hepimizin gurur duyacağı genç bir Türk firması olacak.

Bu ürünün bayilik organizasyonu ise G&M FOOD SERVICE şirketi tarafından üstlenilmiş. İzmir merkezli bu EDT dağıtım şirketi Türkiye genelinde bayilik çalışmaları ile dağıtım işlerini organize etmek üzere çalışmaya başlamış.

DİĞER HABERLER