SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 29.06.2017 Perşembe 17:05:00

Beşler ilk şubesini Okmeydanı'nda açtı

Beşler ilk şubesini Okmeydanı'nda açtı

1945 yılından bu yana et endüstrisinde faaliyet gösteren Beşler, ürünlerini, tüketicilerine farklı bir konsept ile ulaştırmak için fastfood yatırımlarını hayata geçiriyor.

Ülkemizin ilk entegre et firması olan Beşler, bu yeni projesini tam profesyonel bir anlayış ile taçlandırdı. Önce, perakende mağazacılık anlayışını kurduğu Akademi ile farklılaştıran, sonra da uygulama merkezini açan şirket şimdi de ilk şubesini Okmeydanı/Dörtyol’da faaliyete geçirdi.

72 yıllık geçmişiyle ilklerin öncüsü olan Beşler; paslanmaz çelik, yüksek hava kalitesi, hepa filtreler, yüksek standartlarda yangın önlemi ve yüksek standartlı arıtma tesisine sahip fabrikasıyla da kalitenin ve güvenin adresi haline geldi. Beşler Sucuk Fabrikası, üretim tesisi olmanın yanında bir akademi özelliği de kazanarak işlenmiş et sektöründe yarattığı farkı Beşler fastfood projesiyle gösterecek.Beşler fastfood, markanın gelişimi ve genç nesillere tanıtımı amacıyla başlatılan bir proje. Beşler markalı et ürünleri, farklı bir konsept ve sunum ile tüketicilere ulaştırılıyor. Beşler, genç nesillerin damak tadına sunduğu bu çalışmayla kalpleri de kazanacak.“Beşler Fastfood” önümüzdeki iki yıllık dönemde, Türkiye’nin sektöründeki en iyi projesi, en karlı yatırımı, franchising alanlarının da yüzde yüz kar edeceği bir proje olacak. Beşler Akademi, bu yeni proje kapsamında hem şirket bünyesinde, hem de franchise mekanlarda çalışacak personeli eğitecek.

Kurulan birimde birbirinden değerli eğitmenler belli bir müfredatta, haftanın belli günlerinde tıpkı bir okul gibi eğitimler verecekler. Servis ve mutfak personelinin dikkat etmesi gereken noktalar anlatılacak.Bu uygulama Türkiye’de insanların fast-food alışkanlığını değiştirecek gibi görünüyor. İşlenmiş et ürünlerine bugün hala sadece kahvaltıda yer veriliyor. Bu yeni nesil tüketim algısının değişmesi için birçok çalışmaya imza atan Beşler markası hem eğitim verdiği nitelikli personelin katkılarıyla hem de inovatif ürünleriyle sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

DİĞER HABERLER