SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 15.06.2017 Perşembe 13:50:00

Buz gibi içecekler için İnoksan’dan Icematic Buz Makineleri!

Buz gibi içecekler için İnoksan’dan Icematic Buz Makineleri!

Endüstriyel mutfak sektöründe yeniliklerin öncüsü İnoksan, sıcak yaz günlerinde ihtiyaç duyulan soğuk içecekleri daha da soğuk yapan Icematic Buz Makineleri’ni kullanıcılara sunuyor.

Türkiye’de 20 yılı aşkın süredir tek temsilcisi İnoksan güvencesiyle kullanıcılarına İtalyan tasarımı ve kalitesini bir arada sunan Icematic Buz Makineleri, geniş ürün serisiyle her ölçekte işletmenin farklı ihtiyaçlarını karşılıyor.

1 günde 154 kilodan 465 kiloya kadar yarım küp, tam küp veya büyük küp buz üretebilen Icematic’ler, işletmelerin buz ihtiyacını yaz boyunca kesintisiz karşılıyor. Üstelik, Icematic Buz Makineleri “E’’ serisine 1 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanya avantajı ile sahip olmak da mümkün. İnoksan Icematic Buz Makineleri ve profesyonel mutfaklar için daha pek çok yenilikçi ürünle ilgili bilgiye www.inoksan.com adresinden ulaşılabiliyor.

Profesyonel mutfak donanımlarıyla dünya çapında tercih edilen İnoksan, sıcak günlerde serinlemek isteyen müşterilerine yönelik çözüm arayan her ölçekteki işletmenin buz ihtiyacını Icematic Buz Makineleri ile karşılıyor.Icematic’in en gelişmiş modeli olan kendinden depolu kompakt ‘‘E’’ Serisi Buz Makineleri günde 21 ila 142 kg ‘U’ şeklinde parmak buz üreterek sıcak yaz günlerine lezzet ve ferahlık getiriyor. ‘‘E’’ Serisi pompasız ve püskürtmesiz pedal sistemiyle sert ve kireçli su kullanımında bile kusursuz hizmet sunarak fark yaratıyor, servis ve bakım maliyetini sıfırlıyor.

Köşeleri yuvarlatılmış paslanmaz dış gövdesi, sıcak havalarda yüksek performans sağlayan özel tasarım havalandırma sistemi, çıkabilir-yıkanabilir kondansör hava filtresi ve artırılmış depo hacmi ile gerçek bir profesyonel olan Icematic ‘‘E’’ Serisi, işletmelerin buz ihtiyacını mükemmel bir şekilde karşılıyor. Üstelik Icematic “E’’ serisi buz makinelerine 1 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanya avantajıyla sahip olmak mümkün.

İnoksan, modüler “M” serisi ile 154 ila 465 kg küp buz , “F” Ve “SF” serisi ile de 90 ila 1150 kg kar buz üreten değişik kapasiteli buz makineleri ile de kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap veriyor.

İnoksan Icematic’ler, yaz boyunca işletmelerin buz ihtiyacını kusursuz bir şekilde karşılıyor, sıcak günleri serinleterek yaza keyif katıyor.

DİĞER HABERLER