SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 09.05.2017 Salı 16:20:00

CMR Medya onurlandırıldı

CMR Medya onurlandırıldı

Gıda Güvenliği Derneği tarafından düzenlenen ödül töreninde Medya Ödülleri sahiplerini buldu.

Gıda Güvenliği Derneği tarafından Gastronometro’da düzenlenen Medya Ödülleri töreninde başarılı bulunan haberler ödül ve teşekkür belgesi aldı.

Açılış konuşmasını Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner yaptı.

Gıda Güvenliği Derneği Medya Ödülleri için güvenilir gıda ve gıda güvenliği konusunda 2016 yılında yayınlanmış haberler dört ana kategoride değerlendirildi. Televizyon, yazılı basın, internet ve haber ajansı kategorisinde, 9 kişilik jüri heyeti tarafından titizlikle değerlendirilen 11 bin haberden, 19 haber ödüle layık görüldü.

Gıda sektörünün nabzını tutan Web haber sitesi Gidagundemi.com ile Gastronomi ve Horeca Dergisi Food Time’ı bünyesinde barındıran CMR Medya Genel Koordinatörü Çiğdem Coşkun, İstanbul Üniversitesi Farmakoloji ve Toksikoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Murat Yıldırım’dan teşekkür belgesini aldı.

Ödül töreni sonunda Başkan Saner: “Bu projenin arkasında yatan temel çıkış noktası, basında doğru haberleri yapan tüketiciye, doğru bilgileri veren, kanıta dayalı gıda güvenliği haberlerini yapan gazetecilerimize, basın mensuplarımıza bir teşekkür etme ve onlara bir ödül vermektir.” dedi.

DİĞER HABERLER