SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 06.09.2017 Çarşamba 12:30:00

Davidoff Café, şimdi Tchibo mağazalarında

Davidoff Café, şimdi Tchibo mağazalarında

Kahve tutkunlarının vazgeçilmezi Davidoff Café, artık Tchibo mağazalarında yer alacak.

Kahve ile lüksün eşsiz buluşması Davidoff Café ürünleri artık seçili Tchibo mağazaları ve www.tchibo.com.tr internet mağazasında satışa sunuluyor. Tchibo'nun distribütörü olduğu; özenle seçilmiş, en kaliteli Arabica kahve çekirdekleriyle hazırlanan Davidoff Café, lezzet tutkunlarına benzersiz bir kahve deneyimi yaşatıyor.

En kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilmiş farklı damak zevklerine uygun lezzetleri kahve tutkunlarıyla buluşturan Tchibo, bu kez yeni ve özel tatları keşfetmeyi sevenler için Davidoff Café’yi sunuyor. Türkiye distribütörlüğünü Tchibo’nun yaptığı ve ilk olarak çözünebilir kahve çeşidini Migros ve Macrocenter’larda satışa sunduğu Davidoff’un tüm çözünebilir hazır kahve, filtre kahve, öğütülmüş ve çekirdek kahve çeşitleri; şimdi seçili Tchibo mağazaları, www.tchibo.com.tr internet mağazasında, Macrocenter’larda eşsiz bir lezzet deneyimi yaşamak isteyenleri bekliyor.

Tchibo, Doğu Afrika ve Latin Amerika’dan özenle seçilen, en kaliteli Arabica kahve çekirdekleriyle üretilmiş Davidoff Café’nin sekiz farklı çeşidini satışa sunuyor. Çekirdek ve öğütülmüş olmak üzere iki çeşidi bulunan Davidoff Café Espresso; yoğun kavrulmuş, dengeli aromasıyla mükemmel espresso lezzetini yaşatıyor. Yoğun gövdeli, hafif asitli, baharat ve meyve dokunuşlu Davidoff Café Rich Aroma, en keyifli anlara eşlik ediyor. Davidoff Café Rich Aroma’nın filtre ve çözünülebilir kahve çeşitleri bulunuyor. Orta sertlikteki yumuşak içimiyle eşsiz kahve deneyimi sunan Davidoff Café Fine Aroma, filtre ve çözünülebilir kahve çeşitleri mevcut. Aromalı, yumuşacık kremalı yapıya sahip çekirdek kahve Davidoff Café Créme, rahat içimli kahvelerden hoşlananlara hitap ediyor. Davidoff Café, geniş aroma yelpazesiyle kahvede mükemmeli arayanları bekliyor.

Davidoff Café ürünlerinin satışa sunulduğu mağazalar

Kadıköy, Metrocity, Buyaka, Capitol, Espark, Mersin, Zirvekent,

Taurus, Ziyapaşa, Ankamall, Kozzy, İçerenköy, Oasis, Aqua,

Capacity, Agora, Bornova, Palladium, Gordion, Shemall,

Caddebostan, Şaşkınbakkal, Alsancak, Cepa, Akasya,

İstinyepark, Panora, Korupark, Bahariye, Arcadium

Etiketler Davidoff Café, tchibo,

DİĞER HABERLER