SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 06.07.2017 Perşembe 10:00:00

Dimes Go Fiat 500 kazandırıyor

Dimes Go Fiat 500 kazandırıyor

DİMES GO, ‘Keşfe Başla’ platformunda, kısa keşif rotalarıyla günlük hayatın rutinlerinden uzaklaşmaya ve deneyimlerini paylaşmaya davet ettiği tüketicilerine, çekilişle otomobilden kulaklığa yüzlerce hediye kazanma fırsatı sunuyor.

Türkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu ve içecek sektörünün lider markalarından DİMES, DİMES GO serisi ürünleriyle tüketicisini keşfe başlamaya, dışarı çıkmaya, yeni yollar yeni güzellikler bulmaya, anı değerlendirmeye davet ediyor.

250 ml cam şişe ve 300 ml teneke kutuda sunulan DİMES GO serisi ürünler, Kayısı, Şeftali, Vişne ve Karışık lezzetlerle meyve suyu tüketimine mobilite sağlıyor, modern hayatın hareketli ritmine yolda, sokakta, parkta, her an her yerde eşlik ediyor.Uzatılmış bir hafta sonu tatili, bir yol hikayesi ya da gün içerisinde kulaklıkla en sevilen şarkıyı dinleyerek verilen kısa bir mola … DİMES GO, ‘Keşfe Başla’ platformunda, kısa keşif rotalarıyla tüketicilerini günlük hayatın rutinlerden uzaklaşmaya ve deneyimlerini paylaşmaya çağırıyor. Dijital platformlardan paylaşılan deneyimler ve rotalar, 330 ml DİMES teneke kutu ürünleri üzerine resmediliyor; hayata başka bakmak isteyenlere ilham veriyor.

Ayrıca DİMES GO, 330ml teneke kutulu ürünlerini içeren bir kampanya düzenliyor ve bu çekilişle keşfetmeyi seven, Türkiye’nin bilinmeyen yerlerini keşfetmeyi isteyen 1 kişiye Fiat 500, 5 kişiye Bianchi bisiklet, 100 kişiye kulaklık ve 100 kişiye sırt çantası hediye ediyor.

Tüketiciler, 1 Temmuz – 30 Eylül tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından temin edilebilecek DİMES 330 ml teneke kutularındaki kırmızı açma halkalarından çıkan şifreyi isim – soy isim, adres ve telefon bilgisi ile birlikte www.kesfebasla.com internet sitesindeki ilgili alana girerek çekilişe katılım hakkı elde edecekler. Çekiliş sonuçları ise Ekim ayında açıklanacak ve talihlilere hediyeleri teslim edilecek.

DİĞER HABERLER