SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 08.05.2017 Pazartesi 15:40:00

"Gazoz olma efsane ol"

Efsane Uludağ Gazozu'nu sevenlere serinletici ve lezzetli tadıyla farklı bir deneyim sunan Efsane Uludağ Gazozu Portakallı, litrelik ürünlerinin tanıtıldığı yeni reklam filmiyle tüketicilerle buluşuyor.

Efsane Uludağ Gazozu, 2014 yılında yayınlanan ilk Gazoz Olma Efsane Ol kampanyasından bu yana her yıl yeni hikayelerle izleyenleri şaşırtmaya devam ediyor. Başrol Efsane Adam ise bu kez bir gorille karşı karşıya geliyor.

Efsane Uludağ Gazozu'nu sevenlere serinletici ve lezzetli tadıyla farklı bir deneyim sunan Efsane Uludağ Gazozu Portakallı, litrelik ürünlerinin tanıtıldığı yeni reklam filmiyle tüketicilerle buluşuyor. Uludağ İçecek’in televizyona çıktığı ilk günden bu yana büyük beğeni toplayan "Gazoz Olma, Efsane Ol" kampanyasının yeni filminde yine ilk filmlerden tanıdığımız Efsane Adam başrolde yer alıyor. Efsane Adam bu kez dünyanın en yüksek zirvelerinden birinde gazozuna göz koyan bir gorille karşı karşıya kalıyor. Filmde Efsane Uludağ Gazozu Portakallı’nın 1,5 ve 2,5 litrelik ürünleri yine ilgi çekici bir şekilde ekranlara geliyor.

Farklı ülkelerden 70 kişilik bir ekibi bir araya getiren ve çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilen reklam filminin yönetmenliğini ise serinin son reklam filminde olduğu gibi Kıvanç Barıönü üstleniyor.

Uludağ İçecek Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin; "Gazozu bilen, bir dönemini gazoz içerek geçiren ancak sonradan unutan tüketicilerimize ve gençlere ulaşmamızı sağlayan, oldukça ses getiren "Gazoz Olma Efsane Ol" kampanyamıza bu yıl yeni çalışmalarla devam ediyoruz. Bu yılki çalışmamızı, pazara farklı bir lezzet katan Efsane Uludağ Gazozu Portakallı için hazırladık. Bu yeni filmle de kampanyamızın mesajı olan 'elindekiyle yetinmemenin ve iyinin de ötesini tercih etmenin efsane sonuçlar getirdiğinin' altını çiziyoruz. Pazarlama stratejimizin odak noktası olan, yaratıcılık ve sürekliliğe sahip işlerle tüketicilerimizin karşısına çıkmaya ve onları şaşırtmaya devam edeceğiz" dedi.

DİĞER HABERLER