SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 17.06.2017 Cumartesi 06:00:00

Nusr-Et Steakhouse, Bodrum Palmarina Şubesi ile Yeni Sezona Hazır

Nusr-Et Steakhouse, Bodrum Palmarina Şubesi ile Yeni Sezona Hazır

Açıldığı ilk günden bu yana et meraklılarının ilk ve tek adresi haline gelen Nusr-Et Steakhouse, yazın en güzel lokasyonlarından Bodrum Palmarina’da da et severleri lezzetli yemekleri ile ağırlamaya devam ediyor.

Sunduğu benzersiz etleri ile et severlerin bir numaralı tercihi olan Nusr-Et Steakhouse’un Bodrum Palmarina şubesi, Mayıs ayı itibari ile yaz sezonu için kapılarını açtı. Yazın en gözde destinasyonlarından Bodrum’da yer alan Nusr-Et Palmarina, konuklarına sadece benzersiz lezzetleriyle unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatmakla kalmıyor, açık havada deniz manzarası eşliğinde keyifli saatler vadediyor.

Nusret Gökçe’nin de sık sık ziyaret ettiği ve misafirleri ile bire bir ilgilendiği Nusr-Et Palmarina’da Lokum, Spagetti, Şaşlık, Antrikot, Asado ve Kafes gibi Nusret Gökçe’nin özel spesiyalleri her zaman olduğu gibi en popüler ürünler arasında yer alıyor. Nusr-Et’in özel reçetelerle hazırlanan kokteylleri ve keyifli barı da yaz aylarında büyük ilgi görüyor.

Ağırlıklı olarak ahşabın kullanıldığı klasik dekorasyon çizgisini Palmarina şubesinde de devam ettiren Nusr-Et’in dış alanı, misafirlere konforlu bir ortam sunuyor. Marina ambiyansıyla bütünleşen oturma alanında misafirler, denize daha yakın bir konumda, yemeklerinin keyfini çıkarabiliyorlar.

Açık ve kapalı alanları ile birlikte Palmarina’da 400 kişi kapasitesine sahip restoranda servis öğle yemeğiyle başlıyor ve saat 00.00’a kadar devam ediyor.

Bodrum’da da et severlerin değişmeyen adresi olan Nusr-Et Steakhouse, yaz aylarında müdavimlerini Palmarina’daki keyifli atmosferinde ağırlıyor

DİĞER HABERLER