SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 12.04.2017 Çarşamba 12:40:48

Popeyes® Türkiye başarısını taçlandırdı

Popeyes® Türkiye başarısını taçlandırdı

TAB Gıda güvencesiyle Türkiye’deki 10. yılını kutlayan Popeyes® Türkiye, dünyanın her yerinden en başarılı ülkelerin ödüllendirildiği törenden iki ödül ile birlikte dönerek uluslararası arenadaki başarısını bir kez daha kanıtladı.

Her yıl tüm dünyadaki franchise yatırımcıları ile bir araya gelen Popeyes® Global, 45. yılında doğduğu New Orleans’ta büyük bir ödül töreni düzenledi. TAB Gıda güvencesiyle Türkiye’deki 10. yılını kutlayan Popeyes® Türkiye, dünyanın her yerinden en başarılı ülkelerin ödüllendirildiği törenden iki ödül ile birlikte dönerek uluslararası arenadaki başarısını bir kez daha kanıtladı.
 
Popeyes® tam 45 sene önce doğduğu New Orleans’ta düzenlenen büyük ödül gecesinde tüm dünyadan franchise yatırımcıları ile buluştu. Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde başarılı bir şekilde büyümeye devam eden Popeyes® Türkiye ise büyüme, hizmet ve ürün kalitesi ile uluslararası arenadaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. 2007 yılında Türkiye’deki faaliyetlerine başlayan ve aradan geçen 10 yılda 40’tan fazla şehirde 170’ten fazla restoran sayısına ulaşarak sektöründe lider olmayı başaran Popeyes® Türkiye, örnek büyüme hikâyesiyle Popeyes® Global tarafından Yılın Geliştiricisi Ödülü’ne layık görüldü. TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici, ödülü Popeyes® Global Ceo’su Cheryl Bachelder’ın elinden aldı.
 
Popeyes® Tekirdağ Tekira restoranına globalde “Silver Plate” ödülü

Öte yandan Popeyes®’ın Tekirdağ Tekira restoranı, Popeyes® Global tarafından habersiz ziyaret notları, gıda güvenliği skorları, temizlik ve marka standartları kriterlerine uygunluğu konusunda yapılan değerlendirmede gıda güvenliği, hijyen ve marka standartları konusunda en iyi restoranlardan biri seçilerek Avrupa, Ortadoğu, Afrika (EMEA) bölgesinde ‘‘Silver Plate’’ ödülüne değer bulundu.
 
Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici: “Hızlı servis gibi oldukça rekabetçi ve sürekli devinim halinde olan bir alanda, müşterilerimize en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışıyoruz. Popeyes®, Türkiye pazarına girdiği ilk günden itibaren tavuk tutkunlarının büyük bir ilgisiyle karşılaştı. Bugün itibariyle 40’tan fazla şehirde 170’den fazla Popeyes® restoranımız var. Mevcut yapımızla ülkemizin en büyük tavuk restoran zinciri konumundayız. Kalite ve lezzet standartlarımız sayesinde her geçen yıl müşteri sayımızı artırıyoruz. Popeyes®’taki başarılı büyüme grafiğimiz globalde büyük takdirle karşılanıyor. Hızlı ve etkili bir operasyonla 10 yılda geldiğimiz nokta TAB Gıda’nın büyüme ve müşterilerine en yüksek standartlarda ürün ve hizmetler sunma vizyonun bir kanıtıdır. Popeyes® sektördeki başarımızı da aldığımız ödüller ile pekiştiriyoruz. 2017 yılında hem ürün ve hizmetlerimizde hem de iş süreçlerimizde fark yaratmaya devam edeceğiz. Türk halkını 12 saat önceden özel baharatlarla marine edilen, çıtır çıtır ve sıcacık servis edilen Popeyes® tavuklarıyla buluşturmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.


 
Fotoğraf altı soldan sağa;

Popeyes President International Andrew Skehan
TAB Gıda Kalite Güvence Müdürü Faruk Yılmaz
TAB Gıda Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Asok
TAB Gıda Operasyon Direktörü Cihan Bıçak
TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici
TAB Gıda Eğitim ve Marka Standartları Müdürü Ayşe Erdem
Popeyes CEO'u Cheryl Bachelder
 
 
 

DİĞER HABERLER