SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 13.12.2017 Çarşamba 10:15:00

Taşpakon Hatay Büyükşehir Belediyesi ile iş birliğinde

Taşpakon Hatay Büyükşehir Belediyesi ile iş birliğinde

Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu Genel Başkanı Gökhan Tufan Hatay'da temaslarda bulundu.

Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu Genel Başkanı Gökhan Tufan 7 Aralık 2017 tarihinde Hatay'a giderek birtakım temaslarda bulundu.

Bağlı federasyonumuz Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Münir Tanak'ında katılımı ile Taşpakon üyeleri Hatay Aşçılar ve Pastacılar Derneği, Adana Aşçılar ve Pastacılar Derneği ve Mardin Aşçılar ve Pastacılar Derneği yönetimleri ile bir dizi toplantılar gerçekleştiren Genel Başkanımız Gökhan Tufan, devamında aynı heyet ile birlikte öncesinde Hatay Belediye Başkanı Danışmanı Unesco Gastronomi Şehri Proje Sorumlusu Sn.Ömer Faruk Çelebi ve devamında Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş'a ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretler esnasında yapılan istişareler sonucunda Hatay'ın Unesco Gastronomi Şehri unvanı almasına muteakip alıncak aksiyon ve etkinliklerde Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Taşpakon resmi protokol dahilinde iş birliği içinde olunmasına karar verildi.

Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu, desteklerinden dolayı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Lütfü Savaş'a, Başkan Danışmanı Sn.Ömer Faruk Çelebi'ye, Taşpakon'a bağlı Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Münir Tanak'a, üye Hatay Aşçılar ve Pastacılar Derneği yönetimine, Mardin Aşçılar ve Pastacılar Derneği yönetimine, Adana Aşçılar ve Pastacılar Derneği yönetimine teşekkür etti.

DİĞER HABERLER