SEKTÖRDEN

Yayın Tarihi: 01.10.2017 Pazar 06:00:00

Yeni ürünler yoğun ilgi topladı

Yeni ürünler yoğun ilgi topladı

16-17 Eylül tarihlerinde İstanbul Wolkswagen Arena’da düzenlenen Gastro Entertainment etkinliğinde, Arçelik Sponsorluklar ve Marka İşbirlikleri Sorumlusu Erhan Güner, CMR Medya’ya konuştu.

Geçtiğimiz hafta sonu en renkli gastronomi etkinliğine ev sahipliği yapan İstanbul Wolkswagen Arena, ziyaretçilerin yoğun ilgisine tanık oldu.

Türkiye’nin sahip olduğu eşsiz lezzetleri yemek tutkunları ile buluşturan CarrefourSA Gastro Entertainment etkinliğinde; sektör liderlerinden dünyaca ünlü şeflere, mutfak tasarım markalarından yöresel lezzetlere kadar birçok katılımcı yerini aldı.


Arçelik standında CMR Medya ekibine konuşan Arçelik Sponsorluklar ve Marka İşbirlikleri Sorumlusu Erhan Güner, etkinliğin ziyaretçiler tarafından beğeniyle karşılandığını ve Arçelik standına olan ilginin oldukça yüksek olduğunu belirtti.

Güner, etkinlik ve festivallerde Elele Mutfak Atölyesi ile çalışmaktan memnun olduklarını ve AR-GE ekibi tarafından yeni ürün çalışmalarının sürekli olarak devam ettiğini aktardı.

Arçelik’in yeni geliştirilen Ankastre Mutfak Serisi Manhattan, etkinlik süresince ilgi topladı.

Arçelik, Türk mutfağının öne çıkarıldığı birbirinden leziz tariflerin yer aldığı Mucize Lezzetler Platformu’nu misafirlerin beğenisine sundu. Damaklarda iz bırakan lezzetler arasında fırında içli köfte, kaytaz böreği, biberli ekmek, tahinli kek gibi lezzetler öne çıktı. Ayrıca standı ziyaret edenlere Smoothie ikramı yapıldı.

Etiketler arçelik, erhan güner,

DİĞER HABERLER