TARIM

Yayın Tarihi: 25.06.2015 Perşembe 18:16:12

İş dünyasının acı kaybı

İş dünyasının acı kaybı

Tarım makineleri sektörünün en önemli kuruluşlarından biri olan ve 1964 yılında kurulan Maschio Gaspardo Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Egidio Maschio hayatını kaybetti.

Maschio Gaspardo Türkiye Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Sürel Canoğlu şunları söyledi;

Maschio Gaspardo Grup olarak, şirketimizin uluslararası düzeyde liderliğe ulaşan olağanüstü gelişiminin yaratıcısı, şirket kurucularından ve Yönetim Kurulu Başkanı Egidio Maschio’nun ani vefat haberini en derin üzüntü ile bildiririz.

Sayın Egidio Maschio, hayatının büyük bir kısmını işine adamış, iş ortaklarını, bayilerini, müşterilerini, çalışanlarını ve tedarikçilerini her zaman Maschio ailesinin bir parçası olarak görmüştür. Çalışkanlığı, vizyonu, gelecek öngörüsü ve cesareti ile grup şirketini sadece İtalya’da değil, uluslararası pazarlarda da tarım makineleri sektöründe lider firma haline getirmiştir.

Bu vizyonu ile geçtiğimiz günlerde kardeşi Giorgio Maschio ile beraber şirkete liderlik yapmak ve yönetmek üzere yeni bir yönetim ekibini göreve atamıştı.

Yönetim Kurulu ve Maschio ailesi, şirketin önümüzdeki yıllardaki gelişimini, pazar liderliğini ve bu bağlamdaki stratejik planların kararlılıkla yürütüleceğini teyit etmektedirler.

Şirket CEO’su Sayın Bordi ise yanımladığı mesajda bu yolda kendisinin öğretileri ve görev bilinci her zaman kendilerine yol göstereceğini, ışık tutacağını bildirmiş ve yine Egidio Maschio’nun kendi sözleri ile mesajını bitirmiştir: “Sempre avanti. Insieme si vince – Her zaman ileri. Birlikte güçlüyüz”

Maschio Gaspardo Türkiye Ailesi olarak da bu acının bizleri daha fazla birleştireceğine ve çok daha fazla çalışarak başarılarımızı en üst seviyeye çıkaracağımıza olan inancımız tamdır.

Kendisine Allahtan rahmet kederli ailesine ve tüm Maschio Grup çalışanlarına başsağlığı dileriz.

En derin saygılarımızla,

MASCHIO GASPARDO TÜRKİYE

Yönetim Kurulu adına

Sürel Canoğlu
Etiketler Tarım, Maschio Gaspardo,

DİĞER HABERLER